" />
menu close menu İletişim 0535 636 85 23

Vefkler

VEFKLER

vefkler vefkler Vefkler vefk  e itleri

İnsanların çoğu, özellikle maneviyata inanan kişiler birçok farklı konuda sorunlarını çözebilmek, kendilerini manevi bir koruma altına almak veya amaçlarına ulaşabilmek için vefk adı verilen çok özel uygulamalardan yardım alırlar. Kısaca küçük bir kağıt parçasının üzerine çizilen karelerin içine yazılan harf veya sayılar şeklinde özetleyebileceğimiz bu uygulama, doğru yapıldığı takdirde ortaya çıkardığı güçlü bir manevi enerji ile insanların amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaya çalışır.

Özellikle İslami topluluklarda çok yaygın olarak kullanılmış olan ve geçmiş dönemlerde de birçok örneğine rastlanılan vefkler, İslam topluluklarının ileri gelenleri tarafından da sıklıkla kullanılmıştır. Geçmiş dönemlerden kalan birçok farklı eşyada olduğu görülen ve insanların bu konuya ne kadar önem verdiğini birçok farklı örnekte gördüğümüz vefkler konusu, günümüzde çok fazla kişi tarafından bilinmese bile halen kullanılmaya devam edilmektedir.

Yapılış aşamasında en önemli konu karelerin içine yazılan sayıların toplamlarının hem aşağıdan yukarıya hem de sağdan sola doğru aynı sonucu vermesidir. Yapılan kontrollerde eğer sonuç bu şekilde değilse mutlaka hata bulunmalı ve zaman kaybetmeden düzeltilmelidir. Vefkler, özellikle manevi anlamda güçlü koruyucular olarak bilinmekte ve bu amaçla kullanılmaktadır. İnsanların her zaman günlük hayatta kullandıkları kişisel eşyalarında yer verdikleri bu uygulamaları yapan kişiler mutlaka çok dikkatli olmalı ve amaca en uygun şekilde yapmalıdırlar.

Yapılacak en küçük bir hata veya atlanacak bir adım mutlaka insanların istedikleri sonucu alamamalarına neden olacaktır. Birçok farklı amaç için kullanılan vefkler, tarihin her döneminde insanların büyük bir güven ile yaklaştıkları ve sürekli olarak amaçlarına ulaşmada en büyük yardımcıları olarak gördükleri konulardan biri olmuştur. Özellikle günümüzde çeşitli müzelerde sergilenen ve geçmişte İslam topluluklarının liderlerinin kullandıkları zırh, kıyafet, silah veya kılıç gibi şahsi eşyalarda birçok farklı örneğini gördüğümüz vefklerin o dönemde de çok büyük ilgi gördüklerini anlayabiliyoruz.

Yapılan çizimlerin doğru olduğunun anlaşılmasının ardından insanların okuyacakları güçlü ve etkili dualar yapılan vefklerin etkilerini arttıracak ve istenen sonuca ulaşılmasına yardımcı olacaktır. Günümüzde bu uygulamayı yapabilen çok sayıda medyum veya hoca olması da insanların işlerini kolaylaştırmaktadır. Vefkleri ana başlıklar halinde incelersek ortaya aşağıdaki gibi bir tablo çıkmaktadır;

 • Aşk Vefki
 • İnsanların sevdikleri kişiler ile aralarında güçlü bir aşk duygusunu oluşmasını sağlamak için başvurdukları bu uygulamada, aşık olması istenen kişilerin isimleri yapılan çizimlerin içine yazılır ve daha sonra okunan güçlü dualar ile sonuca gidilir.
 • Bağlama Vefki
 • İnsanların sevdikleri kişiler kendilerine güçlü bağlar ile bağlamak için kullandıkları bu uygulamada ortaya çıkan enerji, kısa zaman içinde kişilerin birbirlerine sımsıkı bağlanmalarını sağlar. Kısa zamanda sonuç veren bağlama vefkinde önemli olan sabırlı olmak ve beklemeyi bilmektir.
 • Evlilik Vefki
 • Üzerlerindeki şanssızlığı ortadan kaldırıp kısmetlerinin açılmasını isteyen ve hayallerindeki evliliği yapabilmeyi amaçlayan kişilerin kullandıkları evlilik vefki, vefk çizimi yapılan kağıtların ilgili kişilerin Üzerlerinde taşınması ile kısa zaman içinde istenen sonucu vermektedir.
 • Soğutma Vefki
 • Bu uygulamada amaç insanların birbirlerinden soğumalarını sağlamaktır. Özellikle kötü amaçla için kullanıldığı düşünülse bile bazen insanlara iyilik yapmak içinde kullanılabilir. Örneğin bir aile çocuklarının birlikte olduğu kişiden zarar göreceğini düşündüklerinde bu uygulamaya başvurabilirler.
 • Ayırma Vefki
 • İnsanların aralarını bozmak ve birlikteliklerine son vermek için kullandıkları ayırma vefki, insanlara herhangi bir zarar vermeden sadece bilinçaltlarına etki ederek sevdikleri kişilerden bir anda uzaklaşmalarına ve ilişkilerine son vermelerine sebep olur.
 • Geri Getirme Vefki
 • Sevdikleri kişiler tarafından terk edilen ve bunun acısını yaşayan kişilerin başvurdukları bu uygulama, aradaki mesafe ne olursa olsun ilgili kişilerin fikirlerini değiştirmelerine ve kendilerini bekleyen kişilere geri dönmelerine vesile olur.
Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ vefkler Vefkler google0Share on Facebook vefkler Vefkler facebook0Tweet about this on Twitter vefkler Vefkler twitterShare on Tumblr vefkler Vefkler tumblr0Share on VK vefkler Vefkler vkShare on Reddit vefkler Vefkler reddit0Email this to someone vefkler Vefkler email
16 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 11
Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

11 YORUM YAPILDI Vefkler

 1. Umutlu diyor ki:

  Bende vefk yaptirdim bugun 9 gun henuz bi sonuc alamadim.alirsam muhakkak bildiririm🤗

  Yorum Detayı
 2. TUNA F. diyor ki:

  AŞK VEFKİ YAPTIRMAK ZOR MU ACABA BU VEFKLERİ SADECE MEDYUMLAR MI YAPIYOR BAŞKA KİMSE YAPAMAZ MI?

  Yorum Detayı
 3. YÜSRA diyor ki:

  ARKADAŞLAR BENDE VEFK YAPTIRMAK İSTİYORUM BÜYÜ YERİNE YAPILIYORMUŞ BÜYÜ KADAR ETKİLİ DİYORLAR DOĞRUMU GERÇEKTEN YAPTIRSAM TUTAR MI?

  Yorum Detayı
 4. Aslen diyor ki:

  Ben Bedirhan Hocama aşk vefki yaptırdım arkadaşlar ve 15.günde tamamlandı çalışmasını gerçekten iyi bir medyum dedikleri çıktı ve artık sevdiğim kız yanımda bende inanmazdım böyle şeylere ama insan çaresiz olunca herşeyi yapıyor

  Yorum Detayı
 5. Özzge diyor ki:

  Bağlama vefki diye bir şey varmış ben duydum ama yaptıran var mı bilemiyorum yaptıran varsa yazsın burayada bizde bilgilenelim ben büyü yaptırmak istiyorum ama bağlama vefki de aynı şeye yarıyorsa yaptırabilirim neden olmasın

  Yorum Detayı
 6. Gece Güzeli diyor ki:

  Merhaba ben sevgi vefki aşk tılsımı yaptırmak istiyorum çok sevdiğim biri var beni bir türlü sevemedi bende çirkin bir kız değilim Allah için ama ne yapsam olmadı bende onun benim olmasını kafama taktım bunu sevgi vefki ile yapabilirmiyiz acaba olur mu?

  Yorum Detayı
 7. Gözde diyor ki:

  Merhaba ben Bedirhan Hocama Aşk vefki yaptırdım aşk büyüsü kadar etkili olmaz demişlerdi bana ama ben etkisini gördüm ne diyim iyiki yaptırmışım sevdiğim kişiye kavuştum hayatta bazı şeylerin senin ayağına gelmesini beklemiyceksin sen gidip almasını bileceksin

  Yorum Detayı
 8. ahmet diyor ki:

  selam ben ahmet şans oyunlarında sürekli kazanmak için muska yazabilirmisiz yazarsanıda ne kadar olur yani kaç paraya yazarsınız b

  Yorum Detayı
 9. Hediye Sev. diyor ki:

  Çok iyi vefk yapacak medyum arıyorum arkadaşlar aranızda vefk yaptıran varmı?

  Yorum Detayı
 10. Halit diyor ki:

  Merhaba ben büyü yaptırmaktan çekiniyorum bunun için vefk yaptırmak istiyorum vefklerde büyüler kadar kesin sonuç veriyor mu acaba?

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar