" />
menu close menu İletişim 0535 636 85 23

şirinlik Büyüsü

şirinlik Büyüsü

şirinlik büyüsü şirinlik büyüsü şirinlik Büyüsü  irinlik b y sÇevrelerindeki kişilere veya sevdikleri insanlara daha şirin ve çekici görünmek isteyen kişilerin uyguladıkları bir büyü olan şirinlik büyüsü, özellikle insanların kendilerine bakış açılarının değişmesini isteyen kişilerin her zaman deneyebilecekleri son derece zararsız bir büyüdür. Yapılacak işlemlerde nispeten adet kanı büyüsünü andırsa da amaç ve özellik bakımından kesinlikle diğer büyülere oranla çok daha masum ve özel bir büyüdür. şirinlik büyüsünü yapmak isteyen kişiler herhangi bir yiyeceğe özel bir dua okuduktan sonra o yiyeceği kendilerinden hoşlanmasını istedikleri kişilere yedir-diklerinde amaçlarına kısa zaman içinde ulaşabilirler.

Bunu yapmak oldukça kolay ve basit olduğundan bugüne kadar birçok kişinin bu büyüyü denediği bilinmektedir. Bu büyüyü farklı şekillerde de uygulamak mümkündür. Örneğin özel duaların okunduğu yiyecek veya içecekleri kendileri de yiyebilen insanlar bunun dışında ilgili duaları aynı zamanda şirin görünmek istedikleri kişilere de direkt olarak bu duaları okuyabilirler. Her zaman için insanların sevdikleri kişiler tarafından ilgi görmek istemeleri ve onlara daima çekici bir hava vermek istemeleri son derece doğal karşılanması gereken bir durumdur. Bu nedenle şirinlik büyüsü insanların her zaman özel bir ilgi duydukları ve çoğu zaman amaçlarına kısa zaman içinde ulaşma yolunda da en büyük yardımcıları olmuştur. Tabi ki bu büyüde okunan dua rastgele olmamalı ve mutlaka medyumların vereceği özel dualar kullanılmalıdır. Böylelikle şirinlik büyüsü etkisini çok daha kısa zamanda gösterecektir.

Çevrelerindeki kişileri her zaman görmezden gelen hatta varlıklarının bile farkında olmayan kişilerin bu tarz bir büyünün etkisi ile bir anda ilgili kişilere çok daha hoş bakmaları birçok kişiye saçma veya imkansız gibi gelse bile şirinlik büyüsünü yapan kişiler için artık mümkün olduğu görülmektedir. Çünkü bu uygulamada insanların bilinçaltılarına direkt olarak etki edilir ve düşüncelerinin bir anda değişmesi sağlanabilir. Ortaya çıkan enerjilerin yapılarını anlamaya çalışmak yerine direkt olarak sonuçla ilgilenmek ve işi medyumlara bırakmak daha doğru olacaktır.

Maalesef bazı insanların medyumların yaptıkları işlemleri faydasız veya sahte gibi yorumlaması bile ortaya çıkan sonuçlar hiçte onu göstermemektedir. Bu alana karşı her zaman ön yargılı davranan kişiler özellikle çeşitli zaman dilimlerinde medyumlardan yardım alan ve fayda gören kişilerle konuşarak kendilerinden fikir alırlarsa mutlaka bakış açıları değişecektir. Bu kişilerin verecekleri bilgiler kısa zaman içinde kendilerini en doğru şekilde bilgilendirecek ve özellikle şirinlik büyüsü tarzındaki büyülerin insanlara ne kadar büyük faydalar sağladıklarını kendileri de göreceklerdir.

Büyü dünyasında yapılan her uygulama kendine has sonuçları ortaya çıkardığı için özellikle insanların sürekli olarak bu dünyaya ilgi duymuşlar ve her dönemde çok sayıda kişi çeşitli konularda büyü yardımı alabilmek için medyumların kapılarını çalmışlardır. Günlük hayatta yapılan hiçbir işleme benzemeyen ve sonuçları bakımından da normal şartlarda mümkün olmayan birçok sonucu kolayca ortaya çıkarabilen büyüler, özellikle amaca bağlı olarak bazen insan hayatını karartabildiği gibi bazende insanları inanılmaz şekilde mutlu edebilmektedir. Bu sebeple seçilen büyü kadar seçilen medyumunda çok büyük önemi vardır.

İnsanların sevdikleri kişilerin ilgilerini çekebilmek ve aynı zamanda kendilerine daha popüler görünelebilmek için özellikle denedikleri şirinlik büyüsünün etkisini tam olarak gösterebilmesini sağlamak için yapılacak olan işlemler, insanların amaçlarına ulaşmaları için en doğru şekilde ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Zaten böyle masum bir büyünün çoğu kişi tarafından masum kabul edilmesi veya her medyum tarafından yapılabileceğinin düşünülmesi büyük bir yanılgıdır. Bu sebeple ne kadar basit olursa olsun her büyü işleminde mutlaka doğru seçimler yapılmalıdır. şirinlik büyüsü hakkında bilgi ve yardım için iletişime geçiniz.

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ şirinlik büyüsü şirinlik Büyüsü google0Share on Facebook şirinlik büyüsü şirinlik Büyüsü facebook0Tweet about this on Twitter şirinlik büyüsü şirinlik Büyüsü twitterShare on Tumblr şirinlik büyüsü şirinlik Büyüsü tumblr0Share on VK şirinlik büyüsü şirinlik Büyüsü vkShare on Reddit şirinlik büyüsü şirinlik Büyüsü reddit0Email this to someone şirinlik büyüsü şirinlik Büyüsü email
25 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 3
Etiketler:, , , , ,

3 YORUM YAPILDI şirinlik Büyüsü

 1. gülser diyor ki:

  Medyum bedirhan hocaya yaptırdığım şirinlik büyüsü ile çevrendeki insanların bakış açısı değişti ve benimle daha çok ilgi duymaya başladılar. Üstelik hayatımın hemen hemen tamamen olumlu yönde değişmesine neden oldu. Medyum bedirhan hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 2. Gürkan diyor ki:

  Hocam Bu Büyü Ne için Kullanılır Kullanım Amaçları nelerdir ?

  Yorum Detayı
 3. hatice diyor ki:

  Hocam Merhaba çevremdeki kimse beni sevmiyor herkes benimle dalga geçiyor ve çok soğuk biri olduğumu düşünüyor bende şirinlik büyüsü yaptırsam acaba çevremdekiler beni severmi?

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar