" />
menu close menu İletişim 0535 636 85 23

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

papaz büyüsü papaz büyüsü Papaz Büyüsü papaz b y sPapaz büyüleri için tarihte bilinen en eski büyüler ve aynı zamanda bilinen en etkili büyülerdir yerinde bir ifade olacaktır. Bu gibi etkili büyüler haklı veya haksız amaçlara göre tercih olabilmekte ve kısa zamanda amaçlara uygun bir şekilde sonuç vermekte olan etkili büyüler olarak bilinmektedir. Papaz büyüsünü bu kadar etkili yapan etken büyü yapılan kişinin düşüncelerine müdahale etmesi ve istenilen şekilde değiştirmesini sağlamasından dolayıdır. Papaz büyülerini tercih eden kişiler bu büyülerle sevdikleri veya istedikleri birini kendilerine bağlamayabildikleri gibi bu büyüler farklı kötü amaçlar için yaptırılan büyüler olarak bilinmektedir. Bu duruma bir örnekle açıklamak gerekirse papaz büyüsü ile birbirini seven sevgilileri veya eşleri ayırmak mümkün olabileceği gibi çok daha farklı kötülükler içinde yapılmak istenilen büyülerdir.

Papaz büyüsü yapabilmek için neler gereklidir, bu büyüler için bilinen büyü yaptıran kişiye ait bir parça ve parçanın yedirme içirme şekliyle büyülenmek istenilen vücudunda yer alması olarak bilinmektedir. Fakat bu büyülerin Vefk adı verilen yazılı dua biçimiyle de yapıldığı bilinmektedir. Vefk için farklı şekillerden yazılı dua biçimidir diyebiliriz. Vefkler çeşitli şekillerden oluşan yazılı duadır denilebilir. Vefkler için bilinmesi gereken bir başka konu neredeyse bütün çalışmaların Vefkler yardımı ile yapıldığı gerçeğidir. Birçok kişiler papaz büyüsü nasıl yapılır veya farklı çalışmalar hakkında tarifler yazdığı bilinmekte ancak hangi akla hizmettir anlamak zor ve bu konuda deneyimi olduğu dahi şüphelidir.

Papaz büyüleri hakkında bilinen çok fazla yanlış bilinen vardır. Bu konuda birçok sahte medyum en etkili papaz büyüsünü yalnız kendilerinin yapabildiğini ve kişinin bu durumdan olumsuz etkilenmesi durumunda yapılan büyünün yalnızca kendileri tarafından bozulabileceği vesaire. Bu konuda farklı bir yanlış bu büyüleri yalnız papazların yaptığı ancak papazlar büyülerle uğraşan kişiler değildir. Ancak bu kişiler kılıktan kılığa giren kişiler olduğundan papaz büyüsü için papaz olduklarını da iddia edebilirler. Son hatırlatılması gereken özellikle son zamanlarda gerçek medyumlar tarafından birçok uygulamayı uyguladığını ve bu konular için yeterli deneyim bilgiye kifayetli olduğu yönündeki kişilerin birçoğunun medyumluk ile uzak yakın bağlantısı yoktur.

 

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ papaz büyüsü Papaz Büyüsü google0Share on Facebook papaz büyüsü Papaz Büyüsü facebook0Tweet about this on Twitter papaz büyüsü Papaz Büyüsü twitterShare on Tumblr papaz büyüsü Papaz Büyüsü tumblr0Share on VK papaz büyüsü Papaz Büyüsü vkShare on Reddit papaz büyüsü Papaz Büyüsü reddit0Email this to someone papaz büyüsü Papaz Büyüsü email
26 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 80
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

80 YORUM YAPILDI Papaz Büyüsü

 1. Filiz diyor ki:

  Bende papaz büyüsü yaptırmak istiyorum Düşmanlarımla mücadele etmekten o kadar çok yoruldum ki birbirlerine düşsünler kavga etsinler ben de seyredeyim onları bıktım ya hep tetikte yaşamaktan. Acaba mümkün mü ?

  Yorum Detayı
 2. birsen diyor ki:

  Kocamla aramdaki soğukluğu medyum bedirhan hocanın aşk büyüsü ile çözdük. Medyum bedirhana çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 3. DERTLİ diyor ki:

  VALLA BENDE MEDYUM ARIYORUM BÜTÜN YORUMLARI OKUYORUM AMA İYİ BİR MEDYUM BULAMADIM.BEDİRHAN HOCA İÇİN İYİ DİYORLAR AMA GERÇEK MEDYUMMUDUR BENDE BİLMİYORUM.

  ( bedirhan hocam size güvenmek istiyorum,siz benim son şansımsınız)

  Yorum Detayı
  • Devrim diyor ki:

   Düşünmeden güvenle çalışabilceğiniz medyumlardan birisidir medyum bedirhan ben kendisiyle papaz büyüsü işlemi için çalıştım 21 gün sürdü gerçekten çok iyi sonuç aldım bende bu kadarını beklemiyordum ama medyum bedirhanla çalışınca böyle oluyormuş bunu anladım herşey çok güzel oldu işlem olumlu sonuç verdi ben size tavsiye ederim bence çalışmak için daha fazla zaman kaybetmeyin.

   Yorum Detayı
 4. candan diyor ki:

  Nişanlıma yaptırdığım göz bağlama büyüsü kısa zamanda tesirli oldu. Bence medyum bedirhan hoca her türlü sorunun üstesinden gelebilecek yetenekte. Medyum bedirhan hocayı herkese tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 5. cemile diyor ki:

  Ayırma büyüsü için medyum bedirhana danışmıştım.üçüncü haftada papaz büyüsünün etkilerini gördüm. Bedirhan hocayı herkese tavsiye ederim.

  Yorum Detayı
 6. satiye diyor ki:

  Kızımla damadım arasındaki sorunlar yüzünden sürekli araları açılıyordu. Medyum bedirhan hocaya danıştım ve hocanın yaptığı papaz büyüsü ile sorunları çözüldü. Medyum bedirhanı herkese tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 7. yılmaz diyor ki:

  medyum bedirhana yaptırdığım aşk tılsımı ile hoşlandığım kızı kısa zamanda kendime aşık ettim. Hocamızın hakkı yenmez herşey için teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 8. aycan ışık diyor ki:

  Hocam ailem beni sevdigime vermiyor cok zorluk cikariyorlar bana yardimci olabilirmisiniz

  Yorum Detayı
 9. bülbül diyor ki:

  Kocama yapılan büyüler yüzünden erkekliğinde sorun yaşıyordu. Medyum bedirhan hocaya danıştık ve bedirhan hocanın papaz büyüsünü bozmasıyla eşim eski sağlığına kavuştu. Bedirhan hocaya çok teşekkür ederim..

  Yorum Detayı
 10. şükriye diyor ki:

  Kocamın gece hayatından bir türlü vazgeçiremiyordum. Çocuklarım bu duruma çok üzülüyordu. Medyum bedirhan hocaya danıştım ve bedirhan hocanın yaptığı bağlama büyüsü ile kocamı bir ay içinde evine bağladım. Medyum bedirhana çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 11. nazan diyor ki:

  Medyum bedirhan hocaya yaptırdığım bağlama büyüsü 28. gününde etkisini gösterdi. Medyum bedirhan hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 12. safiye diyor ki:

  üç yıldır kaynanamla birlikte aynı evde yaşıyoruz bana her günümü zehir ediyordu, diğer çocuklarına hiçbir zaman gitmiyordu ve hep tepemde dolaşıyordu. Sonunda dayanamadım ve medyum bedirhan hocaya danıştım. Medyum bedirhan hocanın yaptığı soğutma büyüsü ile kaynanamı evden uzaklaştırdım. Medyum bedirhanı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 13. figen diyor ki:

  Yıldızım çok düşük olduğu için her akşam karabasanlar yüzünden uyku uyuyamıyordum. Medyum bedirhan hocaya danıştım ve medyum bedirhan hocanın yaptığı koruma büyüsü ile karabasanlardan kurtuldum. Medyum bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 14. canan diyor ki:

  Oğluma musallat olan ve parası için onunla birlikte olan kızdan medyum bedirhanın yaptığı ayrılık büyüsü sayesinde kurtuldum.bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 15. zekiye diyor ki:

  Kocamla aramdaki soğukluğundan medyum bedirhan hocanın yaptığı aşk büyüsü sayesinde kurtuldum. Bedirhan hocayı herkese tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 16. huriye diyor ki:

  3 aylık evliyim çeyimizim yerleştirirken bulduğum muskalar yüzünden psikolojim alt üst olmuştu. Medyum bedirhan hocaya danıştım ve hocamız yaptığı çalışmalarla beni muskalardan kurtardı. Medyum bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 17. selahattin diyor ki:

  Şirketteki çalışma arkadaşımdan çok hoşlanıyordum ve onunla birlikte olmayı çok istiyordum ama birlikte olduğu biri vardı. Medyum bedirhan hocaya yaptırdığım ayırma büyüsü ile onları iki ay içinde ayırdım. Medyum bedirhan hocaya yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 18. perihan diyor ki:

  Halamızın ailemizi çekemediği için yaptığı domuz yağı büyüsü yüzünden ailemizde huzur kalmamıştı. Medyum bedirhan hocaya danıştık ve bedirhan hocanın çalışmaları sayesinde kısa zamanda domuz yağı büyüsünden kurtulduk. Hocamıza çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 19. Almanyali diyor ki:

  Merhaba Bende yapdirmak isdiorum ama kendisine Nasil ulasabikirim bilmiorum
  Ben yurt disindan geliorum Bana yardim edebilirmisiniz

  Yorum Detayı
 20. şengül diyor ki:

  4,5 yıllık ilişkimiz başka bir kadın yüzünden bitti ve sevgilim beni terk etti. Medyum bedirhan hocanın yaptığı geri getirme büyüsü ile sevgilim bir buçuk ay içinde geri geldi.bendeeee bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 21. fahri diyor ki:

  Eski sevgilimin benden intikam almak yaptığı büyüler yüzünden üstüme musallat olan cinlerden medyum bedirhan hocanın çalışmaları sayesinde kurtuldum. Medyum bedirhan hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 22. elanur diyor ki:

  arkadaşlar bedirhan hocayla bende çalışıyorum ilk zamanlar bana hayal gibi geldi ama şuan cok iyi gidiyor bir senedir senle konuşmayın erkek arkadaşım işlemin 7 günde bana msj atmaya başladı zaten hocamda demişti bana bir haftafa kadar seni düşünmeye başlar 15 gün sonrada yüzde yüz sonuc alırsın diye allah razı olsun hocamdan bedirhan hocanın sayfasında numarası var.

  Yorum Detayı
 23. Aslan diyor ki:

  İşimden kovulmama neden olan şirket müdürümüze medyum bedirhanın papaz büyüsünü yaptırdım ve bir ay sonra onunda işten çıkarıldığını duyduğumda dünyalar benim oldu. Medyum bedirhanı kesinlikle tavsiye ederim.

  Yorum Detayı
 24. İzel diyor ki:

  Aileme yapılan papaz büyüsünden medyum bedirhanın titiz ve itinalı çalışmaları sayesinde kurtuldum. Bedirhan hoca papaz büyüsünü bir ay içinde temizledi. Böyle zor bir büyüyü bu kadar kısa sürede yapabilmesi beni çok şaşırttı. Bedirhan hocaya teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 25. Serap diyor ki:

  Papaz büyüsü yapanlar sizden ne gibi mazemeler istendi ve sizde birşey yapmak zorunda kaldınız mı? Süre bittikten sonra mı etkisi başlıyor? Ben sanırım yaptırcam Bedirhan hocada aylardır araştırıyorum bir bu hocada tel hep ulaşabildim daha önce vefk çalışması yaptırdım sonuç vermedi buda son şansım zaten.

  Yorum Detayı
 26. emel-02 diyor ki:

  sevda bende bedirhan hocaya ulaşmak istiyorum ankaradamı kendisi bulursan telefonunu banada yaz bende bulursam sana yazarım

  Yorum Detayı
 27. sevda_34 diyor ki:

  bende bedirhan hocaya papaz büyüsu yaptırmak istiyorum nasıl ulaşabilirim bana telefonunu bulmam icin yardımcı olurmusunuz lütfen

  Yorum Detayı
 28. Mar diyor ki:

  Papaz büyüsü yapanlar VE yaptıranlara Allahım gün yüzü göstermesin.benimde eşime yaptılar ayrılalım diye.şimdi onu bozdurmaya çalışıyorum

  Yorum Detayı
 29. hakan diyor ki:

  papaz büyüsü gerçekten tutuyomu allah için dogru söyleyin hocam

  Yorum Detayı
 30. Ümit diyor ki:

  Ben edyum bedirhana Papaz Büyüsü yaptırdım ilk başta pek umudum yoktu inanmıyordum işe yarayacağına . Fakat etkisi fazlasıyla şaşırttı beni . Sizede medyum bedirhanı tavsiye ederim

  Yorum Detayı
 31. Kaçak diyor ki:

  Medyumlar arasında en iyi sonuç veren medyumlardan birisi olduğunu anladım bedirhan hocanın çalışmaya başlamadan önce çok tedirgindim olurmu olmazmı sonuç alırmıyım almazmıyım diye ama bir çok kişiden olumlu sonuç aldıklarını duydum yorumlarını takip ettim. İşleme başladık 21 gün sürdü çalışma olumlu sonuç aldım hayatımda ciddi anlamda olumlu gelişmeler oldu bende herkes gibi memnuniyetimi belirtme istedim bence çalışılması gereken en iyi medyumlardan birisi bedirhan hoca…

  Yorum Detayı
 32. Özge diyor ki:

  medyum bedirhanla çalışmak isterseniz kendisine ulaşmak gerçekten zor çok yoğun olduğu için telefonlara yanıt veremiyor. Bizim işlemimiz başlayalı 2 hafta oldu daha sadece 4 kez konuşabildik umarım işlemin sonunda iyi sonuç alırım bende artık mutlu olmak istiyorum.

  Yorum Detayı
 33. Gözcü diyor ki:

  PAPAZ BÜYÜSÜNÜ BENCE EN İYİ MEDYUM BEDİRHAN YAPIYOR ÇÜNKÜ HERKES GERÇEK MEDYUM DEĞİL. İNSANLARI DOLANDIRIYOR HERKES MEDYUM DİYE AMA MEDYUM BEDİRHAN CİDDİ ANLAMDA OLUMLU SONUÇLAR VERİYOR BEN İŞLEMİMDEN ÇOK İYİ SONUÇ ALDIM BUNUDA SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM MEDYUM ARIYORSANIZ EĞER MEDYUM BEDİRHANDAN ŞAŞMAYIN DİYORUM. EMEKLERİNDEN DOLAYIDA BEDİRHAN HOCAYA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  Yorum Detayı
 34. Özlem diyor ki:

  Yani aslında fazla şey söylemeye gerek yok medyum bedirhanla çalışanlar en iyi şekilde sonuç aldıkları için mutlulular bende onlardan biriyim yapılan işlem ortada alınan sonuç belli bence herkesin güvenle çalışması gereken en iyi medyumlardan birisi tabi yinede herkesin kendisi düşüncesi….

  Yorum Detayı
 35. Papaz Büyüsü diyor ki:

  PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN MEDYUM BEDİRHAN İLE ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM BENDE ZATEN ARAŞTIRIRSANIZ NASIL BİR MEDYUM OLDUĞUNU ANLARSINIZ. ÇALIŞILCAK DORĞU DÜZGÜN GÜVENİLİR MEDYUM KALMADI AMA BEDİRHAN HOCA ALDIĞI PARANIN HAKKINI EN İYİ ŞEKİLDE VERİYOR…

  Yorum Detayı
 36. Cengiz diyor ki:

  Bende medyum bedirhanla çalışanlardanım sevdiğim kız için yaptırdım papaz büyüsünü araştırdım sordum soruşturdum en iyi sonuç veren medyumlardan birisi olduğunu duydum hiç zaman kaybetmeden başladık işleme yeterki sevdiğime kavuşayım diye.İşlem 21gün sürdü işlem çok iyi sonuç aldım medyum bedirhan gerçekten güvenle çalışılması gereken biri eğer sizlerde medyum arıyorsanız medyum bedirhan derim….

  Yorum Detayı
 37. Üçlü diyor ki:

  HERKES HOCA OLMUŞ MİLLETİ DOLANDIRIYOR. AMA MEDYUM BEDİRHAN ÖYLE DEĞİL İŞLEMLERİ HEM GERÇEK HEM KISA SÜREDE SONUÇ VERİYOR BEN İYİ MEDYUM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE ALDIĞIM OLUMLU SONUÇA DAYANARAKTA HERKESİN ÇALIŞMASINI TAVSİYE EDİYORUM. EMİNİM PİŞMAN OLMICAKSINIZ….

  Yorum Detayı
 38. SPOR diyor ki:

  BENDE PAPAZ BÜYÜSÜ İŞLEMİ BOZDURMAK İSTİYORUM AMA ACABA MEDYUM BEDİRHAN BOZMA İŞLEMİDE YAPIYORMU??? ÇALIŞIP SONUÇ ALAN VARSA YAZARMISINIZ LÜTFEN?

  Yorum Detayı
 39. Sema diyor ki:

  Benim papaz büyüsü işlemim devam ediyor 11 gün oldu. daha 12 gün var işlemin bitmesine ama ufak ufak kıpırtılar var gibi sanki eşim için yaptırıyorum aramızdaki soğukluğun bitmesi için ve bağlarımızın güçlenmesi için etkili bişey olmasını istedim en iyi sonuç veren medyumlardan biri olduğu için medyum bedirhanı seçtim umarım 22. günün sonunda herşey daha iyi olucak.

  Yorum Detayı
 40. Asma Yaprağı diyor ki:

  HERKESDE OLDUĞU GİBİ BENİMDE EVLİLİK HAYATIMDA PÜRÜZLER VARDI BUNU İYİLEŞTİRMEK İÇİN HERŞEYİ YAPTIM AMA OLMADI…MEDYUM BEDİRHANI BULDUM TAVSİYE ÜZERİNE KENDİSİNE PAPAZ BÜYÜSÜ İŞLEMİ YAPTIRDIM.ALDIĞIM SONUÇ ÇOK İYİYDİ BENCE MEDYUMLAR ARASINDA EN İYİ MEDYUM BEDİRHAN HOCA HERKESİN GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ÇALIŞMASINI ÖNERİYORUM. MEDYUM BEDİRHANA EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM…

  Yorum Detayı
 41. KalbiKırık diyor ki:

  Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler medyum bedirhandan başkasına gitmeyin derim ben hayatımdaki olumsuzluklar için kendisiyle çalıştım çok iyi sonuç aldım özellikle papaz büyüsü çalışması yaptım çok hızlı ve etkili bir çalışma oldu sizler içinde paylaşmak istedim en iyi medyum bedirhan diyorum.

  Yorum Detayı
 42. SERPİL diyor ki:

  BENCE EN İYİ MEDYUMLARDAN BİRİ BEDİRHAN BEY BENDE KENDİSİYLE ÇALIŞTIM ÇOK İYİ SONUÇ ALDIM DAHA ÖNCE BAŞKA HOCALARLADA ÇALIŞTIM AMA MEDYUM BEDİRHAN GİBİ OLUMLU SONUÇ ALAMADIM BENDE HERKESİN ÇALIŞMASINI İSTERİM. İŞLEMİM OLUMLU SONUÇLANDI. TEŞEKKÜRLER…

  Yorum Detayı
 43. Nar Çiçeği diyor ki:

  Medyum bedirhan ile papaz büyüsü işlemimiz en iyi şekilde sonuç verdi ben çok memnun kaldım herkes içinde gönül rahatlığıyla medyum bedirhanı tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 44. medyumların en iyisi bedirhan hocamdır diyor ki:

  gerçekten söylüyorum medyumların en iyisi bedirhan hocamdır.bende hocamı herkese tavsiye ediyorum.gerçek medyum arayanlar mutlaka görüşmeli bedirhan hocamla.boşuna sahtekar medyumlarla zaman harcamayın derim sonra çokk pişman olursunuz

  Yorum Detayı
 45. EN İYİ MEDYUM BEDİRHAN HOCA diyor ki:

  HER YERDE BEDİRHAN HOCA VAR.BENDE İLK BAŞLARDA ÖN YARGILI DAVRANDIM AMA SONRA BELKİ İŞİMİ BU HOCA YAPAR DİYE GÖRÜŞTÜM.VE İŞLEMİM BİTTİĞİNDE NETİCELERİ YAŞAMAYA BAŞLAYINCA İYİKİDE BEDİRHAN HOCAYLA ÇALIŞTIM DEDİM.BENCE EN İYİ MEDYUM BEDİRHAN HOCA.BU KADAR İNSAN BU YORUMLARI BOŞUNA YAZMIYOR GERÇEKTEN

  Yorum Detayı
 46. Şadiye diyor ki:

  Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum hocam nasıl iletişime geçebiliriz.

  Yorum Detayı
 47. gizli diyor ki:

  merhaba bende bedırhan hocamla çalısıyorum papaz büyüsü için 3 hafta süre verdi sabırla beklıyorumm inşş kesın sonuç alırım sonuç aldıgımda mutlaka yazıcam arkadaslarr ilk zmanalar tereddüt ettım ama kendisi o güveni verdı bana allah razı olsun..

  Yorum Detayı
 48. bende sonuç aldım diyor ki:

  medyum bedirhana papaz büyüsü için ulaştım.bütün kadınların sorunu eşlerini evlerine ve kendilerine bağlamak sanırım.22 günlük bir çalışma oldu ve 26.ci gün çok farklar görmeye başadım.zaten eşimle aramız iyiydi ben sadece tedbir amaçlı yaptırdım ama şimdi çok çok daha iyiyiz.sonuç veren medyum arıyosanız mutlaka bedirhan hocayla çalışın.bende kendisine çok teşekkür ederim

  Yorum Detayı
 49. antepli diyor ki:

  bana sorcak olursanız sonuç veren medyum kim diye ben medyum bedirhan derim.ben 2 kez farklı işlem yaptırdım ve her iki işlemdede güzel neticeler aldım.gerçek medyum ve gerçek büyü isteyenler bedirhan hocaya derim

  Yorum Detayı
 50. anlık hayat diyor ki:

  kimileri papaz büyüsünü öneriyo kimileri süryani büyüsünü öneriyo.
  bende kararsız kaldım.
  en iyi medyum kim bilmiyorum
  ben sonuç veren bir medyum arıyorum

  Yorum Detayı
 51. bru diyor ki:

  bende kendisine ulasmak istiyorum ama maddi durumum iyi degil pahalimi acaba bu hoca bilen vami?

  Yorum Detayı
  • HAYAT diyor ki:

   Evet maliyetli oldukça ama işlemin gününe göre değişiyo fiyatı ben 7 bin tl ödedim 25 gün sürdü çalışmamız ama olsun o paraya değdi medyum bedirhan en iyi sonuç veren medyumlardan biri iyikide onunla çalışmışım…

   Yorum Detayı
 52. Umutsuz diyor ki:

  Bende yeni işleme başladım inşallah sonuç alırım

  Yorum Detayı
  • Şirin diyor ki:

   emin olun en iyi şekilde sonuç alıcaksınızdır çünkü medyum bedirhan en iyi sonuç veren işlemlerini kısa sürede tamamlayan ve uzun süre etkisi olan çalışmalar yapıyor. Bende kendisiyle 21 gün süren papaz büyüsü çalışması yaptım oldukça iyi sonuç aldım sizde sabırla beklerseniz en iyi sonuçu aldığınızı görücekseniz.

   Yorum Detayı
 53. PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRIN diyor ki:

  gönül işleriniz varsa ,eşinizle aranız kötü ise mutlaka papaz büyüsü yaptırın derim.bende zamanında çok medyum aradım.ama en sonunda medyum bedirhan hocayı buldum ve papaz büyüsü yaptırdım.eşimle 1 yıldır sorunlarım vardı ve 4 medyuma papaz büyüsü için dünyanın parasını gönderdim.demekki her medyum bu işi yapamıyormuş.ben medyum bedirhandan başka medyum tanımam bu saatten sonra.ayrıca papaz büyüsünde on numara bir hoca.öneririm gerçekten

  Yorum Detayı
 54. Serserilik.... diyor ki:

  Bende başladım bugün 9. Gün perşembe aramamı istedi inşaallah olur benim isimde sevdiğim bana geri döner bazen çok umutsuzlaniyorum ama hocamada güveniyorum olmazsa yıkımım olur benim bekleme süresi de olacak sanırım burdan yazıcam tekrar olumlu olursa arkadaşlar veya olumsuz

  Yorum Detayı
 55. TEŞEKKÜRLER GERÇEK MEDYUM BEDİRHAN diyor ki:

  BEDİRHAN HOCAM SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM KOCAM EVİNE DÖNDÜ SİZİN SAYENİZDE VE BÜTÜN SORUNLARIMIZ ÇÖZÜLDÜ. BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRMIŞTIM SİZE VERDİĞİNİZ SÖZÜ TUTTUNUZ VE KOCAMI BANA GERİ GETİRDİNİZ ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN. TEŞEKKÜRLER

  Yorum Detayı
 56. TARIK diyor ki:

  hocami buldugumda umudum yoktu olmaz artik imkansiz dedigim anda yapti ve o imkansızı başardı inanın başardı kendisine minnattarim…etrafta medyumum diye is yapanlarin tuzagina dusmeyin sakin benden bıkmadan sorularımı cavapladı işi takip etti ki papaz buyusunu herkesyapamiyor ve bozamiyor bedirhan hocam gercekten isinde bir numara ….bunu herkezle paylaşmak istedim .

  Yorum Detayı
 57. heycanliyim :) diyor ki:

  Merhabaaaa…. bende papaz buyusu (ask,baglama) icin yaptirdim 1 hafdamiz kaldi cok heycanliyim insallah sevdigime kavusurum

  Yorum Detayı
 58. Derin diyor ki:

  Hocam merahaba ben gideni geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorum sevdiğim kişi şuan başka şehirde ben başka şehirdeyim acaba uzaktan bu büyü tutuyor mu? yapabilirmiyiz böyle bişey

  Yorum Detayı
 59. ESMA diyor ki:

  Merhaba bende papaz büyüsü yaptırmak için daha önce çalıştım hocamla ama bana yapılamıcağını ve farklı iki işlem uygulayıp papaz büyüsü gibi etkili olucağını söyledi bende yaptırdım 4 yıl oldu ve hala ilk günki gibi etkisini görüyorum allah herkese bedirhan hocayla çalışmayı nasip etsin bence güvenle çalışabilceğiniz bir insan kendisi.

  Yorum Detayı
 60. çapkın / medyum bedirhan diyor ki:

  medyumuzunu iyi araştırın arkadşlar.bu zamanda insanlar şeytan olmuş valla.eğer bir medyuma işiniz düştüyse seçeçeginiz medyum bedirhan hoca olmadı diyebilirim.bende çok hoca gezdim zamanında ama çareyi medyum bedirhanda buldum.kaynanan çok uğraştı benimle.eşimle ayrılmamızı istiyodu.evin her yerinden muskalar çıkıyodu , garip kokulu yağlar görüyodum.iyi kötü bu zamanda kadar geldik eşimle ama son noktayı medyum bedirhan koydu.son 3 aydır hiç bir sorun yok evimde.allah razı olsun medyum bedirhan hocamdan.

  Yorum Detayı
 61. FİLİZ / PAPAZ BÜYÜSÜ diyor ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR.BENDE MEDYUM BEDİRHAN HOCAYA PAPAZ BYÜSÜ YAPTIRANLAR ARASINDAYIM VE HERKES GİBİ OLUMLU GELİŞMELER YAŞAYAN BİRİYİM.İYİKİ BEDİRHAN HOCAYI TERCİH ETMİŞİM.GERÇİ BİR DEFA KANDIRILDIM BAŞKA BİR MEDYUM TARAFINDAN AMA ŞU AN Kİ MUTLULUĞUM YEDİĞİM KAZIĞI UNUTTURDU.MEDYUM BEDİRHAN HOCAMA VE EMEK VERİPDE YAPTIGI PAPAZ BÜYÜSÜNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

  Yorum Detayı
 62. Mübeccel diyor ki:

  Papaz büyüsü ciddi bir çalışma herkesede yapılmıyor bende bedirhan hocayla çalıştım bunun için çok zor günler geçirdim eski eşimin yaptığı büyünün hayatımda ne kadar olumsuzluklara neden olduğunu anlatsam roman olur. 1.,5 ay bedirhan hocayla çalıştım çalışmam olumlu şekilde sonuçlandı. İstediğim oldu işimi yaptı sağolsun şimdi eskiye göre çok daha iyiyim allah razı olsun hocamdan. Aldığı parayı hakediyor adam helal olsun…

  Yorum Detayı
 63. yalan dünya diyor ki:

  bende papaz büyüsünün etkili oldugunu duyarım hep ama bir gün yaptıracağım hiç aklıma gelmezdi.medyumları araştırdım.bütün medyum yorumlarını okudum ve sadece medyum bedirhan hocanın ismi aklı aklımda.tamam dedim aradığım medyum bu kişi.telefonla görüştüm sorunlarımı dinledi kısada olsa.gerçekten çok yogun bir adam,biz konuşurken bile diğer telefonları sürekli çalıyodu.ama medyum bedirhan on numara bir insanmış,işindede ciddi anladam başarılı birisi.papaz büyüsü yaptırdım ve son derece memnun kaldım.düşünenlere öneririm bende

  Yorum Detayı
 64. MURAT diyor ki:

  KIZ ARAKDAŞIM İÇİN ÇALIŞMAYA BAŞADIM BEDİRHAN HOCAYLA BENDE VE HOCAMA ÇOK GÜVENİYORUM.İNŞALLAH BENDE DİĞER ARKADAŞLAR GİBİ SONUÇ ALIRIM BU İŞLEMDEN

  Yorum Detayı
 65. mor sümbül diyor ki:

  papaz büyüsü yaptırmak isyiyorum bende gerçekten güvenilir mi bedirhan hoca.işlemim sonuç versin istiyorum ve en iyi medyumla çalışmak istiyorum.sonuçda parayı kolay kazanmıyoruz

  Yorum Detayı
 66. benim dünyam diyor ki:

  arkadaşlar bu büyü iişleri gerçekten tutuyomu ve etkilimi.
  bende papaz büyüsü düşünüyorum ama gerçek olup olmadığından endişe ediyorum.
  bütün medyum yorumlarını okuyorum ve sanırım medyum bedirhan içlerinde en iyisi.
  ama tabi yinede çok iyi araştırmak lazım medyum yorumlarını

  Yorum Detayı
 67. akıılım benimm diyor ki:

  papaz büyüsü denilince ilk akla gelen medyum bedirhan hoca olsun arkadaşlar.ben yaptırdım ve çevremde medyum arayan yada bu konuda sorunları olan bütün dostlarıma medyum bedirhan hocamı öneriyorum.2 dostum daha işlem yaptırdı ve ikiside çokkkk memnun kaldı.o yüzden ben diyorum ki medyum bedirhan hoca 1 numaraa

  Yorum Detayı
 68. ÇOÇUKLUK AŞKI diyor ki:

  çoçukluktan beri aşkla bağlı oldugum çoçukla şuanki mutlulugumu bedirhan hocama borçluyum.kendimi bildim bileli sevdim onu ama bir türlü bir araya gelemedim.onun bana karşı hisleri yoktu.ben bu konuda çok medyum gezdim aslında.ne muskalar ne tılsımlar yaptırdım ama olmadı.ama bu aşkda beni kör etti.sürekli medyum yorumlarını okuyorum ve bu adam benim olana kadar ne gerekiyosa yapmacaktım.süryani büyüsü ile papaz büyüsü arasında kaldım ama hakkımı papaz büyüsünde ve medyum bedirhanda kulladım.çok şükür 37 günde gelişmeler yaşadım.aslında yaşadıklarımı tek tek yazmak isterdim ama sanırım yayınlamazlar çok uzun olacağı için.

  Yorum Detayı
  • Terazi kızı diyor ki:

   Ben sizin yaşadıklarınizi yaşıyorum size nasıl ulaşabilirim. Bende çocukluk aşkımin peşindeyim sizinle konuşmak isterim bu konuyu

   Yorum Detayı
 69. nilgun diyor ki:

  Bende papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bedirhan hocanın referansları çok iyi kararsızim.

  Yorum Detayı
 70. PAPAZ BÜYÜSÜ diyor ki:

  BENCE PAPAZ BÜYÜSÜ BEDİRHAN HOCAYA YAPTIRILMALI KİLİSEDE YAPTIĞI İŞLEMLERDE HEM DAHA ETKİLİ HEMDE HIZLI SONUÇ ALIYORSUNUZ BEN ŞAHSEN ŞAHİTİM BU OLAYA BENİM İŞİM OLDU VE ÇOK ŞAŞKINIM ALDIĞIM SONUÇ KARŞISINDA ÇOK MUTLU OLDUM.SİZLERİNDE ÇALIŞIP İYİ SONUÇLAR ALICAĞINIZDAN EMİNİM EMEĞİNE SAĞLIK HOCAM TEŞEKKÜRLER….

  Yorum Detayı
 71. Kararlıyım diyor ki:

  Bende papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bedirhan hoca da karar kıldım.inşallah iyi olur.

  Yorum Detayı
  • Pişmaniye diyor ki:

   Bende işleme başlamadan önce çok tereddüt etmiştim ama sonunda gerçekten medyum bedirhanın gerçek medyum olduğunu anladım çünkü yaptığı işlem kısa sürede etkili şekilde sonuç verdi ben herkesin çalışmasını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

   Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar