" />
menu close menu İletişim 0535 636 85 23

Medyum

Medyum Bedirhan medyum Medyum medyum bedirhanMedyum her insanın sonradan isteyerek olabileceği bir şey değildir ve  doğuştan gelen doğa üstü yeteneklere sahip insanlar medyum denir.

Yaşadığı dünya ile eterik dünya arasında zaman, yer kavramlarından bağımsız olarak, kahve fincanı, su, tarot kağıtları ve benzeri nesnelere gerek kalmaksızın bağ kuran ve ruhlar alemi ile haberleşen kimseye medyum denir.

Bu bağ ve haberleşme sistemi çoğu zaman kendi iradesiyle oluşur. Ancak bazı anlar olur ki eterik dünya ile olan bağı otomatik olarak oluşur ve transa geçer. İşte bu özel anda bilgi almak istediği konu, kişi, nesne hakkında düşsel olarak yoğunlaşarak bütün enerjisini odaklanmaya kullanır ve yorucu bir bilgi toplama çalışması yapar.

Bu sesleri duymak, görünmeyenleri görmek üstün bir yetenektir ve bu yeteniği iki insanı birbirine aşık etmek gibi yararlı olabileceği gibi iki seven insanı birbirinden ayırmak gibi kötü bir niyetlede kullanılabilir. Bu talep doğrultusunda ve medyumun insiyatifine kalmış bir durumdur.

Gücünü ve enerjisini en iyi toplayarak işini sevgi ve saygıyla yapan Bedirhan Hoca ‘nın elinden hiç bir çalışma olumsuz sonuçlanmamıştır. Önemli olan odaklanmaktır, isteyerek düşünmektir ve bu işi para puldan önce bu güçlere sahip olmanın verdiği arzular için yapmaktır.

Medyum arayanların  bu web sitesine uğraması kadar doğal bir şey yoktur çünkü Medyum Bedirhan işinde bir numaradır. Kaliteli çalışmaları ve her şeyden önce saygısından ötürü alemde hep saygıyla karşılanır ve övülür.

H

Çalışmalarından Aşk ile ilgili olanları en etkili sonuçları vermektedir. Aşk büyüsü, Bağlama büyüsü, Geri getirme büyüsü ve özellikle Papaz büyüsü konusunda kendisini isbat etmiş güvenilir  Medyum Bedirhan size bir telefon kadar yakın.

Herhangi bir sorununuz veya merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için Bedirhan Hoca ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasından arayabilirsiniz ya da 7/24 email adresine mail göndererek ulaşabilirsiniz. Sorularınız da ne kadar açık ve ciddi olursanız size dönüşü o kadar hızlı ve kesin olacaktır.

İletişim Numarası : 0535 636 85 23    |    Email Adresi : medyumbedirhanhocam@hotmail.com

 

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ medyum Medyum google0Share on Facebook medyum Medyum facebook0Tweet about this on Twitter medyum Medyum twitterShare on Tumblr medyum Medyum tumblr0Share on VK medyum Medyum vkShare on Reddit medyum Medyum reddit0Email this to someone medyum Medyum email
19 Nisan 2016 | Medyum Medyumlar | 7
Etiketler:

7 YORUM YAPILDI Medyum

 1. Emrah diyor ki:

  Arkadaslar bende bedirhan hocaya guvendim esimle ilgili sorunlarim var esim beni terkedip gitti bugun bedirhan hocayla calismaya basladim sonuclari sizlerle paylasicam

  Yorum Detayı
 2. Melek diyor ki:

  Aşk büyüsü ücretini bilen varsa yazarmısınız lütfen🙏🙏🙏

  Yorum Detayı
 3. mutsuz diyor ki:

  Ya medyum bedirhan hocanın burdaki belirtilen numarasınıarıyorum email de yazdım cvp yok sanırım cok mesgul telefon dan ulasanlar yada mail den nasıl ulaşıyorsunuz bedirhan hoca lütfen yardımcı olun

  Yorum Detayı
 4. YONCA diyor ki:

  bedirhan hocam köyde hakkımda laf yapanlara karşı kara büyü yaptırmak istiyorum bunu siz yapabilir misiniz?

  Yorum Detayı
 5. FATMA diyor ki:

  MERHABA HOCAM, BENİM KIZIM VAR KAÇ YAŞINA GELDİ HALA EVDE . İŞİ GÜCÜ DE YOK AKŞAMA KADAR EVDE OTURUYOR. ONA BİR KISMET ACMA BÜYÜSÜ YAPSAK DA BİR KISMETİ ÇIKSA EVLENDİRSEK.

  Yorum Detayı
 6. MURAT diyor ki:

  MERHABA MEDYUM BEDİRHAN HOCAM BEN MURAT, geçen ay papaz büyüsünü bozdurmak için çalışmıştık hatırlar mısınız bilmem. Hocam işlem bittiğinde %90 sonuç almıştık ya 1 aya hiç bir sıkıntın kalmaz demiştin. dediğin gibi oldu hocam evet şuan eski sağlığıma kavuştum. TEŞEKKÜRLER

  Yorum Detayı
 7. sevgi diyor ki:

  Aşk büyüsü yaptırmak için bedirhan hoca ile çalışmaya başladım. Bakalım ne zaman etkisini gösterecek büyü. Sonuçları ve gelişmeleri buraya yazacağım. Umarım kısa sürede sonuç alırız hocam.

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar