" />
menu close menu İletişim 0537 303 60 19

ikna Etme Büyüsü

ikna Etme Büyüsü

ikna etme büyüsü ikna etme büyüsü ikna Etme Büyüsü ikna etme b y sHerhangi bir konuda bir türlü ikna olmayan ve inat eden insanlar, çevrelerindeki kişileri bazen çok sinirlendirip morallerinin bozulmasına neden olabilirler. Bu gibi insanların ikna etmek için ellerinden gelen herşeyi yapan ancak bir türlü başaramayan insanlar alternatif bir yöntem olarak ikna etme büyüsü yaptırmayı denerler. Amacı son derece masum olan bu büyüde, kişi bazı manevi güçler ve uygulamalar sayesinde psikolojik açıdan etki altına alınarak, karar verme ve düşünme yeteneğini bir süreliğine kaybedip kendisine büyü yapan kişinin istediği gibi düşünmeye ve karar vermeye başlar. Ancak bu duruma sonsuza kadar böyle sürmez ve bir süre sonra büyünün etkisi geçmeye başlar.

Tabi bu süre içinde kişi çoktan kendisine büyü yapan kişinin istediği kararları almış olur. Birçok değişik amaç için kullanılmakta olan ikna etme büyüsü, özellikle evliliğe ikna olmayan kişileri ikna etme konusunda çok fazla kullanılmaktadır. Sevdikleri kişilerin bir türlü evliliğe yanaşmaması ve bu durumu sürekli ertelemelerden dertli olan birçok erkek veya bayan, o kişilere ikna etme büyüsü yaptırıp sorunu çözmeye çalışırlar ve bu büyü büyük oranda başarı ile sonuçlanır. Büyü yapılan kişinin tamamen bilinç altına etki edilerek düşünce şekli ve yapısının bile kontrol altına alınabildiği ikna etme büyüsünde, kişiler çok kısa zamanda büyünün etkisi altına girerler ve bunun farkına dahi varamazlar.

Sadece evliliğe ikna etme değil birçok farklı amaç için kullanılan ikna etme büyüsünde, amaca göre değişik nesneler veya materyaller kullanılabilir. Bunlar kişiye özel eşya veya vücutlarından parçalar, çeşitli bitkisel veya hayvansal ürünler ve bunların yanında daha birçok enteresan ürün olabilir. İkna etme büyüsünü yapan herkes kendine has değişik yöntemlerde kişileri etkileri altına almayı denerler ve bunların çoğunda amaç aynı olduğundan yöntem farklı olsa bile işlem başarı ile sonuçlanır. Büyünün etkisi ile bir anda farklı bir şekilde düşünmeye ve hareket etmeye başlayan kişiler, hiçbir zarar görmeden yapılması istenen şeyleri yaparlar ve sonuç olarak olması arzulanan duruma ikna olmuş olurlar.

Yeter ki büyü yapan kişi ne yaptığının farkında olan bilinçli bir ikişi olsun. Her büyüde geçerli olan bu durum insanların amaçlarına ulaşmak için çok dikkat etmeleri ve asla göz ardı etmemeleri gereken bir durumdur. Bugüne kadar yapılan tüm büyü uygulamalarına bakıldığında insanların çok farklı amaçlar için bu alana yöneldikleri ve hatta birçoğunun inanmalarına rağmen korkularını bir türlü yenemedikleri görülmektedir. İnsanların çoğu ikna etme büyüsünü de diğer birçok büyü gibi riskli ve kötü amaçlı bir büyü gibi gördükleri için yani her büyüyü aynı kefeye koydukları için duydukları endişe normal karşılanabilir. Burada iş tamamen büyüleri yapacak olan medyumlara düşmektedir. Çünkü kendilerinden yardım talep eden kişilere verecekleri güven duygusu ve rahatlık hissi, insanların daha rahat davranmalarına vesile olacaktır.

Güvenilir bir medyum ile çalıştıklarından emin olan tüm insanlar işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yaptıracak ve kafalarındaki soru işaretlerini çok daha kolay bir şekilde bertaraf edeceklerdir. İkna etme büyüsünü yapan medyumlarda da yaptıkları işlemleri tavırları ve bilgileri ile karşılarındaki kişilere güven vermelidirler. Sonuçta  asla zararlı veya etkisi altına aldığı kişilerin risk altına atmayan uygulamalardır ve bu sebeple insanların kafalarındaki tereddütleri ortadan kaldırmak için gereken işlemler yapılmalıdır. İnsanların fikirlerinin bir anda değişmeyeceğini ve bunu yapmak için sert uygulamalar yapılması gerektiğini düşünen birçok kişi ikna etme büyüsündeki gibi uygulamalarla karşılaştıklarında büyülere karşı olan bakış açılarının tamamen değiştiğini belirtmektedirler.

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ ikna etme büyüsü ikna Etme Büyüsü google0Share on Facebook ikna etme büyüsü ikna Etme Büyüsü facebook0Tweet about this on Twitter ikna etme büyüsü ikna Etme Büyüsü twitterShare on Tumblr ikna etme büyüsü ikna Etme Büyüsü tumblr0Share on VK ikna etme büyüsü ikna Etme Büyüsü vkShare on Reddit ikna etme büyüsü ikna Etme Büyüsü reddit0Email this to someone ikna etme büyüsü ikna Etme Büyüsü email
21 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 6
Etiketler:, , , ,

6 YORUM YAPILDI ikna Etme Büyüsü

 1. Yazgı diyor ki:

  Hocam ben eşimi ev almaya ikna edemiyorum paramız da var ama istemiyor gerek yok diyor onu bu büyü ile ikna edebilr miyim

  Yorum Detayı
 2. Dilan diyor ki:

  Hocam iyi akşamlar. Benim nişanlım çok dik başlı istediğim şeyleri yapmıyor hep kendi istediği olsun istiyor çok sinirli hemen bağırıp çağırıyor. Ben benım dediğim herşeyi yapsın istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

  Yorum Detayı
 3. ayça diyor ki:

  Hocam merhaba ben iki sene önce evlendim eşim evlenirken ailesiyle birlikte yaşamayacağımızı söylemişti fakat 2 senedir ailesinden ayrılamıyor ve bir evde yaşıyoruz. Eşim hep annesinin sözünü dinliyor. Onu ayrı evde yaşama konusunda nasıl ikna edebilirim hocam. Eşim her zaman annesini dinlediği için aramızda sürekli tartışmalar yaşanıyor. İkna etme büyüsü ile onu ikna edebilir miyim?

  Yorum Detayı
 4. Tuba diyor ki:

  Merhaba benim eşim ailemle tartışıp küstü bir türlü barışmaya ikna edemiyorum hocam napıcam bilmiyorum benide ailemle görüştürmüyor. Çok kötü durumdayım ailem ve eşim arasında kaldım ben napıcam bilmiyorum iyi bir medyum olduğunuzu duydum.

  Yorum Detayı
 5. Serrin diyor ki:

  Benim sevdiğim var ve evlenmek istiyorum ama bir türlü ailemi ikna edemiyorum asla kabul etmiyorlar bende kaçmak istemiyorum ikna olsunlar herşey güzellikle olsun istiyorum hocam ben iyi bir şey yapmak evlenmek yuva kurmak isterken onlar bana karşı çıkıyorlar bunu nasıl çözebiliriz bana yardım edin.

  Yorum Detayı
 6. melike diyor ki:

  hocam benim babam çalışmama izin vermiyor çok güzel bi isim vardı laf söz olmasın diye işten aldı beni çok üzülüyorum babamı büyü ile ikna edebilir miyim

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar