" />
menu close menu İletişim 0537 303 60 19

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

geri döndürme büyüsü geri döndürme büyüsü Geri Döndürme Büyüsü geri d nd rme b y sBüyülerle ilgili araştırma yapan kişiler özellikle insanların fikirlerini değiştirme özelliği olan büyülere şaşkınlıkla yaklaşmaktadırlar. Özellikle geri döndürme büyüsü gibi istenen kişinin tüm düşünce dünyasına müdahale edebilen ve daha sonra büyüyü yaptıran kişileri istedikleri gibi yönlendirebilen büyüler, hem kişilere herhangi bir zarar vermedikleri için hem de çoğu zaman kısa zaman içinde etkilerini gösterebildiği için birçok kişinin tercih ettiği büyü uygulamalardır.

Medyumların da başarı oranları yüksek bir şekilde uyguladıkları bu büyülerde çoğu kişi özellikle deneyimli medyumları tercih ederek işlerini şansa bırakmaktan kaçınmaktadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana uygulanmakta olan geri döndürme büyüsünün amacı dışında kullanılması çoğu zaman istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Ancak asıl amacı olan sadece insanların fikirlerini değiştirmek olan geri döndürme büyüsünde hem medyumlar hem de büyüyü yaptıran kişiler amaç dışına çıkmadan sadece kişileri kararlarından vazgeçirmeyi amaçlarlarsa daima istenen sonuç alınacaktır.

Geçmiş dönemlerde de birçok kez yapılan ve insanların istedikleri sonuçları elde etmelerine yardımcı olan bir büyü olarak literatürdeki yerini alan geri döndürme büyüsü, büyü dünyasının en masum büyülerinden biri olarak bilinmektedir. Her ne amaçla olursa olsun insanların istedikleri sonuçları almalarını sağlayacak olan en önemli kriterlerin doğru medyum seçimi ve yeteri kadar sabretmek olması geri döndürme büyüsünde de geçerli olan bir durumdur. Ancak yine de herkesin büyüler hakkında bilgileri olamayacağını düşünerek medyumların insanları bu konularda bilgilendirmeleri gerekmektedir.

Geri döndürme büyüsü hakkında bilgiye ve bu çalışma hakkında merak ettikleriniz için Bedirhan Hocayla iletişime geçmeniz ve sorunlarınızı paylaşınız. Geri döndürme büyüsü hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve bu çalışma hakkında sizde yorumlarınız ile katkıda bulunabilir veya merak ettiklerinizi yorum şeklinde sorabilir ve sorunuza kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ geri döndürme büyüsü Geri Döndürme Büyüsü google0Share on Facebook geri döndürme büyüsü Geri Döndürme Büyüsü facebook0Tweet about this on Twitter geri döndürme büyüsü Geri Döndürme Büyüsü twitterShare on Tumblr geri döndürme büyüsü Geri Döndürme Büyüsü tumblr0Share on VK geri döndürme büyüsü Geri Döndürme Büyüsü vkShare on Reddit geri döndürme büyüsü Geri Döndürme Büyüsü reddit0Email this to someone geri döndürme büyüsü Geri Döndürme Büyüsü email
26 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 15
Etiketler:, , ,

15 YORUM YAPILDI Geri Döndürme Büyüsü

 1. jade diyor ki:

  HOCAM KOLAY GELSİN,İSMİM BURAK BUNDAN 2 AY ÖNCE HEYECAN VE İSTEĞİNİN BİTMESİ DOLAYI İLE KIZARKADAŞIMDAN AYRILMAK ZORUNDA KALDIM.BİRAZ İHMAL DEN DOLAYI,DAHA SONRASINDA DÜZELTMEYE ÇALIŞTIM AMA BANA HİSSEL ANLAMDA TEPKİ VERMEDİ.2 AYDAN BERİDİR AYRIYIZ.NE YAPTIMSA OLMADI.BU KONU İLE İLGİLİ NASIL Bİ ÇALIŞMA YAPABİLİRİZ.OLMA OLSALIĞI YÜZDE KAÇ OLUR.KAÇ GÜN İÇERİSİNDE SONUÇ ALMAYA BAŞLARIZ?

  Yorum Detayı
  • Mert diyor ki:

   Merhaba Arkadaş, ben de beni terk eden sevgilim icin başvurmuştum 1 hafta da beni terk eden sevgilimden mesajlar çağrılar gelmeye başladı, hocamı dinleyerek ilerliyorum gelişmeleri buraya yazarım. Bu arada biz Bedirhan Hocam ile giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ile çalışıyoruz.

   Yorum Detayı
 2. vahid diyor ki:

  Hocam merhaba 5 ay önce sevgilim beni hiç birşey demeden terkedip gitti aylarca nerede olduğuna bile ulaşamadım aylarca acı çektim sonunda bir kaç hafta önce nerede olduğuna ulaştım başka bir şehre gitmiş oraya yerleşmiş ben onun bana tekrar geri dönmesini beni eskisi gibi sevmesini istiyorum. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ile bu mümkün olur mu hocam başka bir şehirde ise bu büyü yapılabiliyor mu ?

  Yorum Detayı
 3. Sudenaz diyor ki:

  Hocam ben eski sevgilimle tekrardan barışmak istiyorum fakat o beni istemiyor izini kaybettirdi bana onu bulamıyorum da onu geri getirme olanağımız varmı Hocam . Duyduğum kadarıyla bu işlerde tecrübeniz çokmuş bizede yardım eli uzatın hocam

  Yorum Detayı
 4. cevdet diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar giden sevgiliyi geri getirme büyüsü konusunda uzman bir medyum arıyorsanız doru yerdesiniz. Medyum Bedirhan’dan önce bir çok medyum ile çalıştım fakat hiçbiri sevdiğimi geri getiremedi. En son internetteki yorumlardan Hocamı buldum iyiki bulmuşum. Sevdiğim kısa bir sürede bana geri geldi şuan çok mutluyum burdan yazmadan edemedim Bedirhan Hocam Allah razı olsun sizden. Geri döndürme büyüsü ancak Bedirhan Hoca tarafından yapılabilir.

  Yorum Detayı
 5. özgür diyor ki:

  medyum bedirhan İLE geri döndürme büyüsü yaptık . yaklaşık 3 4 hafta sonra Büyü etkisini gösterdi . eşim beni terk edip gitmişti çocuklarımla yalnız başıma bıraktı . Ama Medyum bedirhan sayesinde geri geldi şimdi ayaklarıma kapanıp resmen bana tapıyor. medyum bedirhanı herkese tavsiye ederim

  Yorum Detayı
  • mutsuz diyor ki:

   aynı durumdayım geri getirme işleminden baska bişe yaptımı bedirhan hoca işlem süresi sanırım herkes de degişiyor benım esim cok katı kalpli cok inatçı umarım hocamdan en kısa zamanda cvp alırım mail attim msj yazdım cvp bekliyorum

   Yorum Detayı
 6. Arzu diyor ki:

  Başka bir kız için beni terk eden erkek arkadaşımı medyum bedirhanın geri getirme büyüsü sayesinde tekrar kazandım. Medyum bedirhanı kesinlikle tavsiye ederim.

  Yorum Detayı
 7. Aykut diyor ki:

  nişanlandığım kız arkadaşımla bir süre sonra aramız bozuldu ve beni terk etti ama onu kaybetmeyi asla göze alamazdım. Medyum bedirhanın geri getirme büyüsü sayesinde aramızdaki buzlar çözüldü ve tekrar nişan yüzüğünü taktırdım. Medyum bedirhana çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 8. hilal diyor ki:

  Medyum bedirhan hocanın geri getirme büyüsü ile beni terk eden arkadaşıma tekrar kavuştum üstelik kısa sürede. Hocamıza çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 9. sultan diyor ki:

  Kocam başka bir kadın yüzünden evine gelmemeye başlamıştı. Medyum bedirhan hocanın yaptığı geri getirme büyüsü ile kocama tekrar kavuştum ve ailemin düzenini sağladım. Hocamıza çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 10. hüsna diyor ki:

  Oğlum bozuk arkadaş çevresi yüzünden eve uğramıyor haftada bir gün gelip kalıyordu. Daha sonraları hiç gelmemeye başladı. Aylarca aradım ama bulamadım evladımı. Bir arkadaşım medyum bedirhan hocayı tavsiye etti ve hocayla görüştüm. Medyum bedirhanın geri getirme büyüsü ile bir buçuk ay sonra oğlum tekrar evine geldi ve bir daha gitmemesi için arkadaşlarından soğutma büyüsü yaptırdım. Medyum bedirhan her iki çalışmada da çok başarılıydı. Oğlumu tekrar bana verdiği için çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 11. aliye diyor ki:

  Ailesinin gazına gelip beni terk eden kocamdan intikam almak için medyum bedirhan hocaya danıştım hocamızın geri getirme büyüsü ile kapımda dolanmaya başladı. Medyum bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 12. tülay diyor ki:

  Medyum bedirhan hoca ayrılanları geri getirme konusunda kesnilikle uzman bir hoca. Buradaki olumlu yorumlardan cesaret alarak medyum bedirhana başvurdum ve bedirhan hocanın çalışmaları ayrıldığım erkek arkadaşımı bana geri getirdi. medyum bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 13. Ozlem sila diyor ki:

  Hocam banada yardim edin lutfen :(

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar