" />
menu close menu İletişim 0534 683 34 01

En iyi Medyum

En iyi Medyum

en iyi medyum en iyi medyum En iyi Medyum en iyi medyumİnsanların birçok amaç için başvurdukları ve yardım talep ettikleri medyumlar, bir takım manevi güçler ve görünmeyen varlıklarla yani cinlerle olan ilişkilerle olan ilişkileri sayesinde bu taleplere cevap verebilmekte ve insanların memnuniyetlerini sağlayabilmektedirler. Ancak en iyi medyum, kesinlikle maddi çıkardan çok insanlara yardımcı olabilmeyi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi amaçlayandır. Çoğu zaman bu konuda araştırma yapan kişiler çevrelerindeki kişilerden en iyi medyum şudur veya budur diye çeşitli öneriler duyarlar. Gelen önce tekliften sonra kafaları karışan insanlar tabi ki karar vermekte zorlanırlar ve bazen de bu kararsızlıktan dolayı medyuma gitmekten vazgeçerler.

Bu nedenle bir sıkıntısı olan ve bu amaçla en iyi medyumu arayan kişiler, özellikle işi bilen veya denemiş kişilerden fikir alarak en doğru sonuca ulaşabilirler. Burada amaç özel güçlere sahip olan bu sıra dışı kişilerden, yaşanan bir sıkıntı ile ilgili bilgi almak veya sıkıntının çözülmesi için anlaşmaktır. Kendini en iyi medyum gibi tanıtan ve insanların çoğu zaman yanlış şekilde yönlendiren birçok kişi, maalesef işini gerçekten iyi yapan ve insanlara yardımcı olmayı amaç edinmiş düzgün medyumların da halk arasında olumsuz gözle bakılmasına neden olmaktadırlar.

Her meslekte olduğu gibi medyumluk ta da birçok sahtekar ve yalancı kişi bulunmaktadır. Önemli olan o sahtekarların ağına düşmeden çok sıkı bir araştırma yapmak ve en doğru kişiye ulaşıp en iyi medyumlarla çalışmaktır. Burada önemli olan medyumun hareketlerine veya taleplerine dikkat etmektir. Çünkü bazı sahte medyumlar, sırf insanları kandırmak için saçma sapan hareketler yaparlar, komik taleplerde bulunabilirler veya insanları korkutup dediklerini yapmazlarsa çok kötü şeyler olacağını söyleyip onlardan faydalanmaya çalışırlar. Geçmişte birçok haber programında çaresiz insanları kandırıp onların paralarını alan veya onları tehdit şantaj eden sahte medyumların olduğu bilinmektedir.

Bu yüzden medyum seçimi yaparken çok dikkatli olunmalıdır. En iyi medyum hakkında yazılan bu makale hakkında yorumlarınızı sitemizde paylaşın.

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ en iyi medyum En iyi Medyum google0Share on Facebook en iyi medyum En iyi Medyum facebook0Tweet about this on Twitter en iyi medyum En iyi Medyum twitterShare on Tumblr en iyi medyum En iyi Medyum tumblr0Share on VK en iyi medyum En iyi Medyum vkShare on Reddit en iyi medyum En iyi Medyum reddit0Email this to someone en iyi medyum En iyi Medyum email
7 Mart 2014 | medyumlar | 4
Etiketler:, , , , , ,

4 YORUM YAPILDI En iyi Medyum

 1. şahnaz diyor ki:

  Bedirhan hoca medyumlar arasında en tecrübeli olandır bence. Ben kaç hocaya başvurdum hepsi tarafından ya dolandırıldım yada işlemlerim yarım kaldı. Sizde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız Bedirhan Hoca ile çalışın.

  Yorum Detayı
 2. bahattin diyor ki:

  bedirhan Hocam sizin için en iyi medyum deniyor. Benim sıkıntılarıma yardımcı olabilir misiniz, karımla problemler yaşıyorum

  Yorum Detayı
  • ayşegül diyor ki:

   Bahattin bey bence en iyi medyum Bedirhan Hoca’dır buna emin olabilirsiniz. Bende ilk başlarda çok kararsız kalıp bir çok hoca ile görüştüm fakat derdime Bedirhan Hoca çare oldu Allah ondan razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizde bence hemen Bedirhan Hoca ile görüşün.

   Yorum Detayı
 3. mustafa diyor ki:

  bende bedirhanhocaya işlem baslattım bence çok iyibi hoca bedirhan hoca elinde geldigince yardım etmeye calısıyor bekle sonucunu göreceksin diyor okadar rahat konusuyor simdiden bedirhan hoca tesekkürler ederim

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar