" />
menu close menu İletişim 0537 303 60 19

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

domuz yağı büyüsü domuz yağı büyüsü Domuz Yağı Büyüsü domuz ya   b y sİnsanlara zarar vermek veya onları büyük sıkıntılar içine sokmak için kullanılan ve en tehlikeli büyülerden biri olan domuz yağı büyüsü, büyüler içinde en riskli ve yapılması zor olan büyülerden biridir. Adından anlaşılacağı gibi pekte hayırlı bir niyetle yapılmayan domuz yağı büyüsü, ölümle bile sonuçlanması mümkün olan ve büyünün etkisi altındaki insanın hayatını cehenneme çeviren çok tesirli bir büyüdür. Bazen insanlar başka bir insana çok kızarlar ve ona bir şekilde zarar vermek isterler. Herhangi bir sebeple aralarında doğan husumet nedeni ile bir türlü hıncını alamayan ve kızgınlığı geçmeyen kişiler bu kızgınlıklarını atlatmak için bazen karşılarındaki kişilere zarar vermek isterler. Ancak bundan dolayı daha kötü sonuçların doğmasından ve kendilerinin de zarar görmelerinden çekinirler. Böyle durumlarda bazı insanlar karşılarındaki kişiye domuz yağı büyüsü yaparak, hem ellerini hiçbir şeye sürmeden sevmedikleri kişilere büyük sıkıntılar yaşatmış olur hem de kızgınlıklarını atlatmış olurlar.

Domuz yağı büyüsü son derece detaylı ve zor bir büyüdür. Bu nedenle asla ve asla tam anlamıyla araştırma yapmadan karar verilmemeli ve uygulanmamalıdır. Çünkü uygulama aşamasında yapılacak çok küçük bir yanlışlık bile ileri zamanlarda büyü yapan kişilerin hayatlarını karartacak sonuçlara neden olabilir. Domuz yağı büyüsü yapmaya karar veren insanlar, büyü yapacakları kişilere ne denli büyük bir bela geleceğinden ve ne kadar büyük zorluklara katlanacaklarından haberdar olmalıdırlar. Çünkü bu ileride derin bir vicdan azabına da neden olabilir. Ancak tüm bunlara rağmen yine de uygulanmaya karar verilirse mutlaka ama mutlaka uzman kişilerden yardım alınmalı ve başvurulan kişilerin gerçekten işten anladığı ve teknik bilgi birikimlerinin yüksek olduğundan emin olunmalıdır. Domuz yağı büyüsünde domuz yağı ile birlikte birçok farklı eşya ve materyal kullanılabilir. Bu durum, yapılacak büyünün niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Tüm bu sebeplerden dolayı çok riskli ve tehlikeli olan ve herkesin yapamayacağı domuz yağı büyüsünden mümkün olduğunca uzak durulmalı ve bu büyüyü kullanmamak için gayret gösterilmelidir. Bu büyü ile insanların hayatlarını mahvetmek yerine kızgınlığı başka bir şekilde atmak daha doğru olacaktır.

Ancak ne olursa olsun bu uygulama ile amaçlarına ulaşmak isteyen kişilerin yapmaları gereken ilk şey çok iyi düşündükten sonra ne kadar uzun sürerse sürsün titiz bir araştırma yapmaları gerekecektir. Çünkü bu tarz büyülerde özellikle yapılacak işlemlerin her birinin çok önemli olması ve atlanacak bir adımın bile çok kritik sonuçlara yol açabilecek olması büyük bir deneyim ve dikkat gerektirir. Birçok kişinin bu özel alana karşı duydukları ilgiden dolayı birkaç İnternet sitesinde gezindikten sonra istedikleri uygulamayı yapabileceklerini düşünmesi hem kendilerini hem de kendilerine inanıp yardım talep eden kişileri risk altına atmaktadır.

Özellikle domuz yağı büyüsünü yapacak olan kişilerin kesinlikle gelişi güzel bir şekilde hareket etmemeleri ve tüm işlemleri büyük bir ciddiyet içinde yapmaları hatta kendilerine güvenmedikleri takdirde bu alandan uzak durmaları önerilmektedir. Kara büyü sınıfına giren her büyü gibi domuz yağı büyüsü de kontrollü bir şekilde yapılmadığı takdirde insanlara çok büyük sorunlar yaşatabileceği için hem doğru kişi ile çalışmak hem de ilgili kişilerin verdikleri bilgilerin dışında hareket etmemek çok önemlidir. Bazen çok kısa zaman içinde etkisini gösteren bu uygulamada eğer işler kontrolden çıkar ve etki altına alınan kişiler istenenden çok daha fazla zarar görmeye başlarlar. Bunun önüne geçmenin tek yolu da sürekli olarak büyünün etkilerini takip etmek gerek görüldüğü takdirde büyü bozma işlemi yapmaktır.

 

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ domuz yağı büyüsü Domuz Yağı Büyüsü google0Share on Facebook domuz yağı büyüsü Domuz Yağı Büyüsü facebook0Tweet about this on Twitter domuz yağı büyüsü Domuz Yağı Büyüsü twitterShare on Tumblr domuz yağı büyüsü Domuz Yağı Büyüsü tumblr0Share on VK domuz yağı büyüsü Domuz Yağı Büyüsü vkShare on Reddit domuz yağı büyüsü Domuz Yağı Büyüsü reddit0Email this to someone domuz yağı büyüsü Domuz Yağı Büyüsü email
26 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 6
Etiketler:, , , , ,

6 YORUM YAPILDI Domuz Yağı Büyüsü

 1. Aleyna diyor ki:

  Ben BUGÜN MEDYUM BEDİRHANA YAPTIRDIM DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜNÜ . UMARIM FAYDALI SONUÇLAR ALIRIM . SİZEDE TAVSİYE EDERİM BU İŞ İÇİN MEDYUM BEDİRHAN KADAR UZMAN KİMSE YOK .

  Yorum Detayı
 2. Eda diyor ki:

  Kaynanamın ailemizi dağıtmak için yaptığı domuz yağı büyüsünden bedirhan hocanın çalışmaları sayesinde kurtuldum. Medyum bedirhana çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 3. Peri diyor ki:

  Evimin kapısına yapılan domuz yağı büyüsünden medyum bedirhan sayesinde kurtuldum. Üstelik hocamız çok kısa zamanda üstümüzdeki büyüleri temizledi. Medyum bedirhana çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 4. Kıymet diyor ki:

  Komşumuzun aileme yaptığı ve evimin her yerine bulaştırdığı domuz yağı büyüsünden medyum bedirhan hoca sayesinde kurtuldum. Medyum bedirhan gerçekten işini sonuna kadar yapan ve ilgilenen bir hoca. Medyum bedirhanı kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar.

  Yorum Detayı
 5. zahide diyor ki:

  Ben üç aydır domuz yağı büyüsünden nasibimi almış bir insanım neyseki bedirhan hocayı buldum ve hocamız domuz yağı büyüsünün etkilerini kısa zamanda üstümden temizledi ve bana koruyucu bir vefk yazdı. Medyum bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 6. Ebru diyor ki:

  Domuz yağı büyüsü en etkili büyülerden biri bence. 25 gün önce yaptırdığım domuz yağı büyüsü tuttu ve kısa zamanda etkili oldu. Medyum bedirhanı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar