" />
menu close menu İletişim 0535 636 85 23

Canbar Büyüleri

Canbar Büyüleri

canbar büyüleri canbar büyüleri Canbar Büyüleri canbar b y leriBilinen birçok farklı bağlama büyüsü olmasına rağmen insanların en büyük ilgiyi canbar büyülerine gösterdikleri görülmektedir. Bunun nedeni ise bu büyünün çok yüksek etki göstermesi ve uygulama aşamasında diğer uygulamalara oranla çok daha fazla güven vermesidir. Canbar büyülerinin ismi çok bilinmese de aslında birçok kişi adını bile bilmeden bu büyü ile amacına ulaşmıştır. Bu özel uygulamanın uygulama şeklide tamamen kendine özeldir ve birçok büyüden büyük farklılık gösterir.

Önceden çizilen dairelerin içine hem büyüyü yaptıran kişinin hemde büyü etkisi altına alınmak istenen kişilerin adları yazılır. Daha sonra medyumlar bu çizimlerin üzerine çok özel dualar okurlar veya durumun gerekliliğine bağlı olarak çeşitli uygulamalar yaparak bu büyüyü sonuçlandırırlar. Tarihin her döneminde medyumların büyük başarı ile yaptıkları düşünülen ve yaptıkları birçok uygulamadan sonra kendilerinden yardım isteyen kişileri amaçlarına ulaştırdıkları tahmin edilen canbar büyülerinde medyumların gerekli tecrübeye sahip olmaları ve yaptıkları işlemleri çok dikkatli yapmaları gerekmektedir.

Bu tarz büyülerin en güzel yanı da büyünün etkisi altına giren kişilerin bu durumu kesinlikle fark edememeleri ve her şeyin kendiliğinden geliştiğini düşünmeleridir. Bu sayede büyüyü yaptıran insanlar kısa sürede amaçlarına ulaşırlar ve işlemler sona erdiğinde kişiler kesinlikle fiziki veya manevi açıdan zarar görmemiş olurlar. Canbar büyülerini yaptıran kişilerin bu bilgilere göre hareket etmeleri ve daima bu alanda deneyim kazanmış kişilerle çalışmaları istenen sonuca giden en kısa yoldur. Canbar büyüleri diğer aşk büyüsü, veya aşık etme büyüsü bilinen çalışmalardan farklı bir çalışmadır.

Canbar aşk büyüsü bilinen çok eski aşk büyüsü çeşitlerinden olup yalnızca birbirlerine arzu duyan kişilerin bilgilerinin bir parça ceylan derisi üzerine yazılarak bununla beraber çeşitli şekiller ve aynı zamanda medyumlar tarafından üzerine katılan etkilemeler sonuç veren bir çalışmadır. Bu çalışma için Bedirhan Hocayla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ canbar büyüleri Canbar Büyüleri google0Share on Facebook canbar büyüleri Canbar Büyüleri facebook0Tweet about this on Twitter canbar büyüleri Canbar Büyüleri twitterShare on Tumblr canbar büyüleri Canbar Büyüleri tumblr0Share on VK canbar büyüleri Canbar Büyüleri vkShare on Reddit canbar büyüleri Canbar Büyüleri reddit0Email this to someone canbar büyüleri Canbar Büyüleri email
25 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 8
Etiketler:, , , ,

8 YORUM YAPILDI Canbar Büyüleri

 1. Mutlu olalım diyor ki:

  Ulaşamıyorum ki. Biri nasıl ulaşabiliriz bilgisi verebilirmi. Herkes birşeyler yazmış umarım doğrudur doğruysa ihya ederim. Fakat ulaşamıyorum.

  Yorum Detayı
 2. eren diyor ki:

  ben Geçen hafta kendisine canbar büyüsü yaptırdım şimdilik sonuç almayı bekliyoruz . aman dikkatli olun bu işi bilmeyen hocalara gitmeyin canbar büyüsü ustalık isteyen bir büyüdür .

  Yorum Detayı
 3. Rukiye diyor ki:

  Allah Bedirhan Hocamdan razı olsun yuvam yıkılmak üzereyken benim elimden tuttu ve beni kurtardı. eşim benden soğumuştu ve hep başka kadınlara gidiyordu. Medyum Bedirhan sayesinde eşim bana Canbar Büyüsü ile aşık oldu gözü benden başkasını görmez oldu evliliğimiz yoluna girdi şuan çok mutluyum Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Medyumların en iyi uzman Medyum Bedirhan Hoca’dır. Sizde onunla gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

  Yorum Detayı
 4. Çaresiz diyor ki:

  Hocam Canbar büyüsü ile ilgili sizinle görüşmek istiyorum

  Yorum Detayı
 5. Melisa diyor ki:

  Canbar büyüsü ve aşk büyüsü arasında çok fark var mı hocam. Ben aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ama Canbar Büyüsünün daha etkili olduğunu okudum hep sizce hangisini yaptırmalıyım size nasıl ulaşabilirim.

  Yorum Detayı
 6. Gülşah diyor ki:

  Hocam iyi akşamlar ben canbar büyüsü yaptırmak istiyorum. Sevdiğimin bana büyük bir aşkla bağlanmasını istiyorum. Sevdiğim kişi eskiden beni seviyordu fakar bir kız aramıza girip onun aklını karıştırdı. Ben sevdiğim kişinin bana tekrar eskisi gibi aşık olmasını istiyorum. aşk büyüsü yaptırarak bana tekrar aşık olur mu?

  Yorum Detayı
 7. AYŞEGÜL diyor ki:

  Bedirhan hocam sevdiğime canbar büyüsü yaptırmak istiyorum sizin isminizi çok duydum banada yardimci olursaniz çok sevinirim sizinle calismak istiyorum

  Yorum Detayı
 8. Seyda diyor ki:

  Sevdiğim kişi benden nirden uzaklaştı ve artık benimle görüşmek istemiyor acaba birisi bize büyü mü yaptı bunu nasıl anlayabilirim. Eğer üzerimizde büyü varsa bunu bozdurabilirmiyiz hocam zor durumdayim sevdiğimi kaybetmek istemiyorum yardimci olun.

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar