" />
menu close menu İletişim 0535 636 85 23

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

bağlama büyüsü bağlama büyüsü Bağlama Büyüsü ba lama b y sTüm zamanların en çok kullanılan büyülerinden biri olan bağlama büyüsü, her zaman için insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek için kullandıkları çok özel bir büyüdür. Bağlama büyüsü özellikle günümüzde de yaygın bir şekilde uygulanan ender büyülerden biridir ve birçok kişinin sevdiklerine kavuşmalarında önemli rol oynamıştır. Uygulanmasını kolay olması ve kısa zamanda etkisini göstermesi nedeniyle sıklıkla yapılığı bilinen ve günümüzde devam eden birçok ilişkininde temelinde bulunduğu tahmin edilen bağlama büyüsünü sadece kendilerine ilgi duymayan kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler değil, aynı zamanda kendilerini çok seven partnerlerini kaybetmekten korkan ve aralarındaki bağlılığı arttırmak isteyen kişilerinde kullandıkları bilinmektedir.

Bağlama büyüsü taraflara asla fiziki veya manevi bir sorun yaşatmaz ve olan biten her şeyin kendiliğinden gelişen bir durummuş gibi görünmesini sağlar. Büyü etkisi altına giren kişiler kısa zamanda kendilerine büyü yapan kişilere karşı büyük bir bağlılık hissi duyarlar. İşin en güzel tarafı da bu kişilerin kesinlikle bir büyü etkisi altında olduklarını anlamamaları ve çevrelerindeki kişilerinde her zaman için yaşanan olayları yadırgamamaları dır. Bağlama büyüsü, günümüzde birçok farklı isimle anılmaktadır. Fakat en genel adı bağlama büyüsüdür ve bu isimle birçok farklı bölgede uygulanmaya devam edilmektedir. Bu özel büyüyü yapmak ve sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler, sevdikleri kişilere ait eşyalar veya vücutlarına ait bazı kişiye has materyalleri temin ettikten sonra deneyimli bir medyuma başvurdukları takdirde büyük ihtimalle amaçlarına ulaşacaklardır.

Birçok bağlama uygulamasında kullanılan bu yöntem en etkili büyü şekillerinden biri olarak bilinmektedir. ancak büyüyü yapan kişilerin kendilerinden bağlama büyüsü yapmalarını isteyen kişileri bu büyülerin hemen etki göstermeyeceği konusunda uyarmaları ve büyük bir beklentiye girmemeleri gerektiği konusunda uyarmaları gerekmektedir. çünkü bağlama büyüsü yapan kişilerin çoğu sevdikleri kişilerin hemen kendilerine döneceklerini düşünürler. Fakat bu durum her zaman böyle olmaz ve bu gibi durumlarda insanları hayal kırıklığı yaşar veya başka çareler aramaya başlayabilirler. Bu nedenle sabretmeleri gerektiğini ve bağlama büyüsünün mutlaka etkisini göstereceğini bilmek herkesin içini rahatlatacak ve hayal kırıklığı yaşamalarını önleyecektir.

Bu çalışma hakkında detaylı ve aynı zamanda yardım için Bedirhan Hoca ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ bağlama büyüsü Bağlama Büyüsü google0Share on Facebook bağlama büyüsü Bağlama Büyüsü facebook0Tweet about this on Twitter bağlama büyüsü Bağlama Büyüsü twitterShare on Tumblr bağlama büyüsü Bağlama Büyüsü tumblr0Share on VK bağlama büyüsü Bağlama Büyüsü vkShare on Reddit bağlama büyüsü Bağlama Büyüsü reddit0Email this to someone bağlama büyüsü Bağlama Büyüsü email
29 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 40
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

40 YORUM YAPILDI Bağlama Büyüsü

 1. AHMET diyor ki:

  merhaba hocam

  Yorum Detayı
 2. BEDİRHAN HOCA TEŞEKKÜRLER diyor ki:

  Eşimin hayatında biri olduğunu öğrendim bedirhan hocayla çalışmaya başladım hemen daha önce bir arkadaşım işlem yaptırmıştı ona aldığı sonuçdan memnun kalmıştı bende bağlama büyüsü yaptırdım. Bilmiyorum günahmı değilmi ama ben eşimi kaybetmek istemedim sonuçda o kadında eşimde büyü yaptırmış kendine aşık etmek için .Bende büyüyü bozdurup bağlama büyüsü yaptırdım. İşe yaradı işlem tuttu büyü şimdi eskisinden bile daha iyiyiz eşim bana karşı çok değişti bende değiştirdim kendimi biraz tabi çok şükür bir sıkıntımız yok şimdi.

  Yorum Detayı
 3. Şöhret diyor ki:

  Bedirhan hocayla bağlama işlemi için bende çalıştım gerçekten inanmazdım böyle şeylere bir arkadaşımın baskısı üzerine çalıştım işlemler uzun sürdü biraz sıkıldım yarım bıraktım sonra hocam daha hafif bir işlem uyguladı ben hiç umutlu değildim ama bekleme süreside geçince sonuçum olumlu oldu. Şaşırdım beklemiyordum bu kadarını memnun kaldım bedirhan hoca hayatımda başta gelen isimlerden şimdi herkesinde gönül rahatlığıyla çalışabilceği bir hoca kesinlikle deneyin ve görün.

  Yorum Detayı
 4. TEŞEKKÜRLER HOCAM diyor ki:

  DAHA ÖNCE DOLANDIRILDIM 2 KEZ EN SONUNDA BEDİRHAN HOCAYI BULDUM ÇOK ARAŞTIRDIM HERGÜN YORUMLARINI TAKİP ETTİM AMA PİŞMAN DEĞİLİM İYİKİDE BEDİRHAN HOCAYI SEÇMİŞİM İSTEDİĞİM SONUCU ALDIM ARTIK ÖLSEMDE GAM YEMEM EMEĞİNE SAĞLIK HOCAM…..

  Yorum Detayı
 5. meksure diyor ki:

  merhaba arkadaslar benim bedirhan hocayla tanismam soyle olduki esim benden yuz cevirip baskasiyla surekli disarida yiyip iciyolardi nasil yardim bulabilirim neler yapabilirim diye arkadasimla konusurken bana bedirhan hocadan bahsetti ve tlf numarasini verdi hemen aradim saolsun hocam baglama buyusu yapti once ayrildilar sonrada evine dondu allah razi olsun hocamdan

  Yorum Detayı
 6. nergis diyor ki:

  Slm gerçekten işe yarıyormu yorumlar umut verici ama amalar var işte nolur yaptiranlar yazsın

  Yorum Detayı
 7. Sabriye diyor ki:

  Bedirhan hocayı bulduğumda çok sevindim çünkü herkes onu tavsiye ediyordu ama o dair hiç bişey bulamıyordum nette sonradan araştırmalar yaptım ve ulaştım kendisine eşim içn bağlama büyüsü yaptırdım. Çokda iyi oldu etkisini görmeye başladım ve gün geçtikcede dahada çok değişiyor eşim çok mutluyum allah razı olsun bedirhan hocadan hayatıma hayat kattı.

  Yorum Detayı
 8. Mhrcn diyor ki:

  Bende bağlama yaptırdım 7 gün oldu yarın aramam gerektiğini söyledi Hocam umutla bekliyorum, inşallah nişanlım bana geri donecek, iki ay sonra düğünümüz vardı :( beni terk etti

  Yorum Detayı
 9. saniye diyor ki:

  Bedirhan hocaya sevdiğim erkek arkadaşım için yaptırdığım bağlama büyüsü kısa zamanda etkisini gösterdi ve beklediğimden daha fazla işe yaradı. Medyum bedirhanı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 10. zeliha diyor ki:

  Gözümden sakındığım eşim beni iş yerindeki bir kadınla aldatmaya başladığında hayatımın şokunu yaşamıştım. Çok şükür rabbim karşıma bedirhan hocayı çıkardı hocamızın yaptığı ayrılık büyüsü ile onları ayırdık daha sonra bedirhan hocam kocama göz bağlama büyüsü yaptı ve rahat bir nefes aldım. Medyum bedirhan hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.

  Yorum Detayı
 11. DERİN F. diyor ki:

  MERHABA BENDE EŞİMİ KENDİME BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM HOCAM BAĞLAMA BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİSİNİ GÖSTERİR.

  Yorum Detayı
 12. Ümran k. diyor ki:

  Hocam siz beni sevdiğime kavuşturdunuz ya ne diyim ki Allah sizden razı olsun sizin kadar iyi bir medyum görmedim ben çok iyi bir medyumsunuz beni hep anlayışla karşıladınız ve her sorunuma çözüm buldunuz artık sevdiğime de kavuştum ben daha ne isterim ki sağolun

  Yorum Detayı
 13. yeşim diyor ki:

  merhaba hocam eşimin gözü hep dışardaydı ama artık daha fazlasını yapmaya başladı ve artık evinede gelmiyor onu tekrar evine bağlamak istiyorum bana yardımcı olun lütfen

  Yorum Detayı
 14. bulut diyor ki:

  bağlama büyüsü ne kadar günde etkili oluyor arkadaşlar aranızda bu medyum ile çalışan var mı?

  Yorum Detayı
 15. Şennur diyor ki:

  Bedirhan hocadan çok memnunuz hem ablamın hemde benim işimi kısa sürede çözdü ablam 15 günde ben 8 günde etkisini gördüm gerçekten çok iyi bir medyum ve kesinlikle her zaman doğruyu söylüyor.

  Yorum Detayı
 16. SUZAN diyor ki:

  Medyumlara inancım kalmamıştı böyle medyumlar eskide kaldı artık herkes kandırılıyo diye düşünüyorum ama Bedirhan Hocam beni yanıltı ve medyumlara tekrar inancımı sağladı gerçekten ilim sahibi bilgili bir medyum

  Yorum Detayı
 17. BAĞLAMA BÜYÜSÜ İSTİYORUM diyor ki:

  BEDİRHAN HOCAM BAĞLAMA BÜYÜSÜ İSTİYORUM NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ BANA LÜTFEN BANA YARDIM EDİN

  Yorum Detayı
 18. ÜNAL diyor ki:

  MEDYUMLAR ARASINDA BENCE EN İYİ MEYDUM BEDİRHAN HOCA GERÇEKTEN İLMİ ÇOK KUVVETLİ BİR MEDYUM BEN ONUNLA ÇALIŞTIM ÇOK İYİ VE İŞİNDE USTA BİR KİŞİLİK.

  Yorum Detayı
 19. YONCA KIZ diyor ki:

  HOCAMA BAĞLAMA BÜYSÜ YAPTIRDIM EŞİM EVİNE YENİDEN BAĞLANDI VE HERŞEY YOLUNA GİRDİ HAYATIM DÜZELDİ ARTIK MUTLUYUM BEDİRHAN HOCAM ÇOK SAĞOL.

  Yorum Detayı
 20. Ahmet diyor ki:

  Ben Yaptırdım Hocam sağolsun bir olay vardı onun için yaptırdık hocam çok sağolun kimse sizin gibi güvenilir değil çok sağolun hocam .

  Yorum Detayı
 21. şebnem diyor ki:

  Bedirhan hocaya yaptırdığım bağlama büyüsü ile erkek arkadaşımı kendime bağladım üstelik bu kadar tesirli olacağını hiç tahmin etmemiştim. Hocamızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 22. mehmet diyor ki:

  ayrıldıgım kız arkadaşım için yaptırmak istiyorum bağlama büyüsünü.aslında halk arasında kadınların bu tür işlere daha çok meilli oldugu düşünülür.o yüzden biraz çekincelerim vardı.ama farklı sitelerde yorumları okuyunca en az kadınlar kadar erkeklerinde bu işlerle ugraştıgını fark ettim.
  bağlama büyüsünü fiyatı hakkında bilgi bulamadım.bedirhan hoca ne kadara yapıyor acaba

  Yorum Detayı
 23. şükran diyor ki:

  Berdirhan hocam öncelikle çok sağolun
  hocamla birlikte bağlama büyüsü yaptık işe yaradı oğlum eve uğramıyordu hep dışarıda yatıyordu derdime deva oldu bedirhan hoca herkeze öneririm bedirhan hocamı

  Yorum Detayı
 24. candan kalp diyor ki:

  merhaba bağlama büyüsü hakkında araştırma yaptım.en iyi medyumu aradım.hem kaybedecek zamanım hemde çok param yoktu.bedirhan hocayla çalışmaya karar verdim.araştırmalrım sonunda gerçek medyumu bulmuşum.sağolsun bana çok etkili işlemler yaptı.bedirhan hocamın hakkını ne yapsam ödeyemem

  Yorum Detayı
 25. Kadersiz diyor ki:

  Yakın zamanda bağlama yaptıran var mı

  Yorum Detayı
 26. medyum bedirhan diyor ki:

  bende bağlama büyüsü yaptırmak isitiyorum.kaç günde netice veriyor acaba

  Yorum Detayı
 27. yunus diyor ki:

  bende sevdiğim kız bana dönsün ve evlenelim diye işlem yaptırıyorum sonucu mutlaka yazacağım

  Yorum Detayı
 28. şükrü diyor ki:

  ben bedirhan hocam ile bugün çalışmaya başladım ilgisi alakası konuşması tek kelime ile mükemmel bir insan inşallah benimde sıkıntımı gidermek için elinden geleni yapacak kim ne derse desin ben o güveni aldım kendisine saygılarımı sunuyorum rabbim uzun ömür versin inşallah hocama

  Yorum Detayı
 29. Emine diyor ki:

  Selamün aleyküm hocam , ben sevdigim insan benden ayrildi , 2 ay oldu , onun bsna tekrar geri dönmesini istiyorum , yardimci olursaniz sevinirim

  Yorum Detayı
 30. tülin diyor ki:

  bende yaptırdım 21 gün sonra sonucu aldım düşünen arkadaşlara düşünmeden yaptırmalarını tavsiye ederim çünkü gerçekten bedirhan bey çok güçlü bir hocaymış sadece guvenin yeter

  Yorum Detayı
 31. ayfer diyor ki:

  Kocam beni hiç önemsemiyor kardeşlerine daha çok değer veriyordu. Onun gözünde değersiz olmak bana çok koyuyordu. Medyum bedirhan hocaya danıştım ve bağlama büyüsü yapılması gerektiğini söyledi. Hocamızın yaptığı çalışmalar sonunda kocam hiç olmadığı kadar bana değer vermeye ve önemsemeye başladı. Medyum bedirhana teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 32. TÜLAY diyor ki:

  Ben sizin kadar iyi bir medyuma rastlamadım hocam çok iyi bir medyumsunuz. Gerçekten yaptırdığım Bağlama büyüsü nasıl 10 günde etkisini gösterdi ben bile anlamadım hocam çok teşekkür ederim. Sizden başkası bu işi çözemezdi

  Yorum Detayı
 33. SİBEL diyor ki:

  MERHABA BENDE HOCAMA 1 AY ÖNCE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM BENİM BİRAZ UZUN SÜRDÜ AMA SONUNDA OLDU OLMAYACAK DİYE ÇOK KORKTUM AMA HOCAM BU İŞİ HAKKIYLA BAŞARDI VE BANA ONU GERİ GETİRDİ ŞİMDİ BANA NASIL BAĞLI BEN BİLE İNANAMIYORUM SAĞOL BEDİRHAN HOCAM :)

  Yorum Detayı
 34. SEVGİLİM diyor ki:

  BEN ERKEK ARKADAŞIM İÇİN BEDİRHAN HOCAYI ARADIM BİLGİ ALDIM BAKIM YAPTI. BÜYÜ OLDUĞUNU SÖYLEDİ 25 GÜNDE BÜYÜYÜ BOZDU SONRA ERKEK ARKADAŞIMDA DEĞİŞİKLİKLER OLMAYA BAŞLADI. BİR AY SONRA FALANDA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTI ŞİMDİ ÇOK İYİZ MAŞALLAH…ALLAH KARŞIMA BÖYLE BİR HOCA ÇIKARDI HERKESE TAVSİYE EDERİM EĞER MEDYUM ARIYORSANIZ BEDİRHAN HOCADAN ŞAŞMAYIN DERİM.TEŞEKKÜRLER….

  Yorum Detayı
 35. Murat diyor ki:

  Selam benimde sıkıntım annemle babamın arasındaki kopukluk bende işlem yaptırmak istiyorum.Bedirhan hocayla çalışıcam numarasını aldım sonuç alan insanlarla görüşüp bilgi almak istiyorum acaba bende etkisi sonuç alırmıyım???

  Yorum Detayı
  • Mahmut diyor ki:

   Bence bedirhan hocadan başkasına gitme kardeşim bende çalıştım bedirhan hocayla olumlu sonuçlar aldım çalışan çoğu insanda zaten memnunlar hocadan sende bi görüş bilgi al istersen. Ben kesinlikle tavsiye ederim.

   Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar