" />
menu close menu İletişim 0537 303 60 19

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

 

ayırma büyüsü ayırma büyüsü Ayırma Büyüsü ay rma b y sBazı büyüler farklı amaçlar için kullanılabilecekleri için diğer büyülerden hemen ayrılırlar. Ayırma büyüsü de kullanım amaçları çok çeşitli olan ve günümüzde en çok kullanılan büyülerden biridir. Özellikle sevdikleri kişilerin yaşadıkları ilişkileri bitirip onları kendilerine aşık etmek isteyen kişilerin, sevmedikleri kişilerin yaşadıkları mutlu ilişkileri bitirip onların zarar görmelerini ve mutsuz olmalarını sağlamak isteyen kişilerin ve değer verdikleri bir kişinin kendilerine zarar vereceğini düşündükleri ilişkilerini bitirmek isteyen kişilerin ayırma büyüsünü tercih ettiklerine sık sık rastlanmıştır.

Bu tip özel büyüleri yapan medyumların da gerçek anlamda yüksek bir bilgi ve birikime sahip olmaları, ayırma büyüsünden sonuç almak isteyen kişiler için oldukça önemlidir. Her ne kadar toplum arasında basit bir büyü gibi görünse de yine de uygulama aşamasında dikkat ve beceri gerektiren yapılacak en küçük bir hatanın bile direkt olarak sonucu olumsuz etkileyebildiği ayırma büyüsünü günümüzde başarı ile uygulayabilen birçok medyum olduğu da bilinmektedir.

Geçmiş zamanlarda da insanların gerek iyilik gerekse kötülük amacı güderek bu büyüyü denedikleri ve büyüyü yapan medyumların becerileri ve deneyimleri ile doğru orantılı olarak hemen hemen her seferinde amaçlarına ulaşabildikleri ayırma büyüsü, bugün de aynı ilgiyi görmekte ve medyumların insanlara en çok yardımcı oldukları konulardan biri olmaya devam etmektedir. Aslında bakılırsa ayırma büyüsü bugüne kadar birçok kişinin mutsuz olmasına neden olsa da yine birçok kişinin de şu an daha mutlu bir hayatları olmasına vesile olmuştur.

Sadece bu özelliğinden dolayı bile büyü dünyasında çok özel bir yere sahip olan ayırma büyüsü, çoğunlukla büyü yapılacak olan kişilere ait şahsi eşyalar, resimler veya kendi vücutlarına ait tırnak veya saç teli gibi kişiye özel materyaller kullanılarak yapılmaktadır. Etki zamanı her seferinde çeşitlilik gösterse de çoğunlukla kısa zamanda kişileri etki altına alan ve bilinçaltlarını kontrol altına alarak düşüncelerini değiştiren ayırma büyüsü, bazen istenen zamanda etkisini gösteremez ve kişilerin bu büyüye olan inançlarının da zayıflamasına neden olur. Ancak bilinmesi gereken bir şey vardır ki sadece ayırma büyüsü değil, insanları etki altına almayı hedefleyen her büyü de en önemli konu büyü sonunda yeteri kadar sabretmek ve beklemeyi bilmektir.

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ ayırma büyüsü Ayırma Büyüsü google0Share on Facebook ayırma büyüsü Ayırma Büyüsü facebook0Tweet about this on Twitter ayırma büyüsü Ayırma Büyüsü twitterShare on Tumblr ayırma büyüsü Ayırma Büyüsü tumblr0Share on VK ayırma büyüsü Ayırma Büyüsü vkShare on Reddit ayırma büyüsü Ayırma Büyüsü reddit0Email this to someone ayırma büyüsü Ayırma Büyüsü email
24 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 28
Etiketler:, , , , ,

28 YORUM YAPILDI Ayırma Büyüsü

 1. mine diyor ki:

  Bu ayırma büyüsü ne mübarek bişeymiş ya yıllardır sevdiğim cocuğu başkasına kaptırdım diye sızlanıyordum.Ama şimdi çok mutluyum ayırma büyüsü yaptırdım onları ayırdım şimdi sevdiğim benimle birlikte ve çok mutluyuz umarım mutluluğumuz hep daim olur hocama saygılar.

  Yorum Detayı
 2. Çok Karışığım diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar biri bana akıl verebilirmi ? Çok karışık bir durum içindeyim eski eşim şimdiki eşimden ayrılmam için bana büyü yaptırmış ve ben zaman zaman şimdiki eşimden soğuduğumu hissediyorum yani böyle bişey mümkünde yoksa psikolojik olarakmı söylediklerinden etkileniyorum.Bedirhan hoca bu büyüyü bozarmı çalışan varsa bilgi verirmisiniz ?

  Yorum Detayı
 3. Gülsüm diyor ki:

  MERHABA BENDE EŞİMDEN AYRILMAK İÇİN AYIRMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM.ARTIK ONU SEVMİYORDUM VE BENİ BIRAKMIYORDU BEDİRHAN HOCAYLA 25 GÜNLÜK ÇALIŞMAMIZ OLDU EŞİM BENDEN AYRILMAYA KARAR VERDİ SONRA BU KARAR KARŞISINDA ŞOK OLDUM :) GERÇEKTEN ARTIK AYRILMAK İSTİYORDUM HOCAM SAYESİNDE BİTTİ EMEĞİNE SAĞLIK HOCAM TEŞEKKÜRLER…..

  Yorum Detayı
 4. Hatice diyor ki:

  Hocam bana sizi önerdiler benim eşim öküzün teki benden ayrılmıyor şiddet uyguluyor cevremde senden çok faydalanan insanlar banada önerdiler ne olur hocam beni bu adamdan ayırın

  Yorum Detayı
 5. Ali diyor ki:

  Medyum Bedirhan ‘ a 1 ay önce bu büyüyü yaptırdım . Ve Önümüzdeki hafta Eşim ile boşanacağız inşallah . Umarım size faydası olur bu büyünün . Yaptırmaktan korkmayın .

  Yorum Detayı
 6. kadriye diyor ki:

  hocam ben kızımın koçasından ayrılmasını istiyorum kızıma çok kötü davranıyor kızımın maaşını alıyor eve başka kadınları getiriyor hocam ne olur yardım edin büyü konularnda çok iyi bir hoca mışsınız çok önerdi komşun kocasına büyü yaptırmış zaten o önerdi bana nasıl yaptıysanız benim kızıma da yapın hocam yavrumun çok ihtiyacı var

  Yorum Detayı
 7. Sıla diyor ki:

  Medyum bedirhanın ayırma büyüsüyle boşanma istediğim kocamdan sorunsuz bir şekilde ayrıldım. Medyum hocamıza teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 8. İsmihan diyor ki:

  Evlendiğim adamın alkolik olduğunu çok sonradan öğrendim arkadaşlar ve çok eziyet çektim. Boşanmayı da göze alamıyordum çünkü bana zarar vermesinden korkuyordum. Medyum bedirhanı bir arkadaşım tavsiye etti. Daha önce de kendisinin bedirhan hocayla çalıştığını ve memnun kaldığını söyledi. Bunun üzerine medyum bedirhanla iletişime geçtim ve ayırma büyüsüyle kısa sürede o huysuz adamı boşanmaya ikna ettim. Bedirhan hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

  Yorum Detayı
 9. Zerrin diyor ki:

  Birikte olduğum arkadaşım evliydi ve eşini bırakacağını söyleyip bunu bir türlü yapmıyordu. Sonunda dayanamadım ve ona yardımcı olmak için medyum bedirhana danıştım. Medyum bedirhanın ayırma büyüsüyle onları ayırdım ve sevdiğim adama sahip oldum. Bedirhan hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

  Yorum Detayı
 10. Doğan diyor ki:

  Medyum bedirhanın ayırma büyüsüyle başıma bela olan kız arkadaşımdan kısa sürede ayrıldım ve benden tamamen uzaklaşmasını sağladım.

  Yorum Detayı
 11. Harun diyor ki:

  Medyum bedirhanın ayrılık büyüsü ile başıma musallat olan sorumsuz sevgilimden ayrıldım. Hocama çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 12. Hüsniye diyor ki:

  Oğluma sürekli sorunlar yaşatan ve psikolojik olarak etkileyerek duygu sömürüsü yaparak kullanan kızdan medyum bedirhanın ayırma büyüsü ile bir ay içinde ayırdım. Bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 13. Kemal diyor ki:

  Bende başkası için terkedilen insanım ama bunu bana para için yapan sevgilimi affetmedim. Medyum bedirhana danıştım ve ayırma büyüsü ile kız arkadaşımı parası için gittiği adamdan yoksun bıraktım. Daha sonra kısmet kapama büyüsü ile başkasının canına yakmasın diye kısmetlerini düğümlettim. Medyum bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 14. burcu diyor ki:

  Bedirhan hocaya yaptırdığım ayırma büyüsü 28. günüden itibaren etkisini gösterdi. Hocamızın okumaları kesinlikle çok etkili ve herkese bedirhan hocayı tavsiye ediyorum.

  Yorum Detayı
 15. ayla diyor ki:

  Sevgilimi karısından ayırmak için medyum bedirhan hocayla iletişime geçtim. Bedirhan hocanın ayırma büyüsü kısa zamanda etkisini gösterdi ve sonuç gösterdi. Medyum bedirhana çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 16. esra diyor ki:

  Bende medyum bedirhan hocaya bakım yaptırıp sonuç alan kişilerdenim. Medyum bedirhan hocaya yaptırdığım ayırma büyüsü bir ay içinde etkisini gösterdi ve eşimden boşandım. Medyum bedirhana çok teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 17. gizem diyor ki:

  Eşimle bir yıldır ayrı yaşıyorduk ama boşanmayı asla düşünmüyordu. Benden boşanmayarak intikam alıyordu. Medyum bedirhan hocaya danıştım ve ayırma büyüsü ile soğutma büyüsü yaptırarak kocamı bir anda boşanmaya ikna ettim. Medyum bedirhana teşekkür ederim.

  Yorum Detayı
 18. gülsüm diyor ki:

  Eşimi o kadından ayırma istiyorum beni aldatıyor ve ben onların mutlu olmasını istemiyorum ayırma büyüsü kaç günde yapılır hemen olsun istiyorum bana geri gelsin köpek gibi

  Yorum Detayı
 19. Gülce diyor ki:

  Ayırma büyüsü etkili bir büyü mü her istediğimiz kişiyi ayırabiliyormuyuz. Medyum Bedirhan bu konuda nasıl bir medyum sizce arkadaşlar. Medyumlar hakkında bilgi istiyorum

  Yorum Detayı
 20. Tahir diyor ki:

  AYIRMA BÜYÜSÜ YAPTIRIP O KIZI AYAĞIMA GETİRMEK İSTİYORUM BUNU YAPABİLECEK MEDYUM VARMI?

  Yorum Detayı
 21. BİR BAŞINA diyor ki:

  BEDİRHAN HOCAM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA ÖNCELİKLE BAKIM YAPTIRMAK İSTİYORUM OLUR MU? ONA GÖRE NASIL BİR YAPIP YAPMAYACAĞIMIZA KARAR VERELİM DİĞER MEDYUMLAR DİREK BÜYÜ YAPIYOR BEN ÖYLE İSTEMİYORUM

  Yorum Detayı
 22. HASAN diyor ki:

  Sevdiğim kızın ailesiyle benim ailem uyuşmuyor bu durum kızla banada yansıyor aramız açılıyor ama biz evlenmek istiyoruz nasıl yapabiliriz hocam aileleri birbirine ısıtabilirmiyiz aralarındaki anlaşmazlıkları çözebilirmiyiz zor durumdayım ya ayrılıcam bu kızdan yada herşeyi bırakıp evlenicem çok arada kaldım sizi önerdiler ney yapsak?

  Yorum Detayı
 23. Gamzeli diyor ki:

  Hocam merhaba benim üvey babam var ve bana çok kötü davranıyor ben annemle onların ayrılmasını istiyorum çünkü annemide benide kullanıyor annem çalışıp eve para getiriyor o ise hiçbişey yapmıyor. Benimde çalışmamı istiyor. Onun hayatımızdan defolup gitmesini istiyorum bana yardım edebilirmisin Bedirhan hocam

  Yorum Detayı
 24. Melike diyor ki:

  Bedirhan hocam ailem beni yıllar önce yetimhaneye bırakıp gitmiş ben yetimhanede büyüdüm ve şuan kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum ama annemi babamı ailemi bulmak isityorum siz bu konularda yardımcı oluyormusunuz? Bulabilirmiyiz yoksa medyumluk bir iş değil mi? Bana lütfen cevap yazın medyum mu araştırmalıyım yoksa başka birşey mi bende bilemedim çaresizim

  Yorum Detayı
 25. Sinem Gece diyor ki:

  Hocam benim bir tane görümcem var o kadar sinsi ki hani derlerya yılan gözlü diye aynen öyle neye baksa gözü kalıyo nazarı değiyo benimde evime filan her geldiğinde bütün evi geziyor hep nazar değdiriyor o gidince üstüme bir ağırlık çözküyor bunu nasıl geçirebiliriz. Benden veya kendimden uzaklaştırma soğutma büyüsü filan yapamazmıyız?

  Yorum Detayı
 26. Seçkin diyor ki:

  Merhaba bende ayrılık büyüsü yaptırmak istiyorum böyle şeyler gerçek mi? Medyum olarak bu işler yapılıyor mu hala eğer gerçekten doğru ise benimde yardıma ihtiyacım var

  Yorum Detayı
 27. TEŞEKKÜRLER BEDİRHAN HOCA diyor ki:

  HOCAM SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YAPTIĞINIZ BÜYÜ TUTTU VE SONUNDA BEN O HERİFDEN AYRILDIM ASLA BENDEN AYRILMAZDI VE PEŞİMİ BIRAKMAZDI SİZİN SAYESNİZDE BİR PİSLİKTEN KURTULDUM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

  Yorum Detayı
 28. SEVİM N. diyor ki:

  AYRILIK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM BEDİRHAN HOCAYLA NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar