" />
menu close menu İletişim 0535 636 85 23

Aşk Tılsımı

Aşk Tılsımı

aşk tılsımı aşk tılsımı Aşk Tılsımı a k t ls mCeylan derisinden tutunda safrana kadar birçok farklı nesne ile yapılabilen ve çok etkili bir uygulama olan aşk tılsımı, eski zamanlarda olduğu gibi bugünde medyumların en çok talep aldıkları uygulamaların başında gelmektedir. Sevdikleri kişilere kavuşmak isteyen insanların her zaman büyük ilgi gösterdikleri aşk tılsımlarını hazırlayan medyumların bu konuda yüksek bilgi ve birikime sahip olmalarının gerekmesi de her zaman için bizleri medyum seçimi konusunda dikkatli olmaya sevk etmektedir. Bazı insanların iradeleri diğerlerine göre çok daha güçlü olabileceği için aşk tılsımının kişiyi etkisi altına alması uzun sürebilir. Bu gibi durumlarda karamsarlığa düşmeden yeteri kadar sabretmek her zaman yapılacak en doğru hareket olacaktır.

Bugüne kadar yapılan uygulamalarda insanların ortalama 10 gün içinde aşk tılsımının etkisi altına girdikleri görülse de bu süre 30 gün hatta daha uzun zamana da yayılabilmektedir. Bu tamamen insanların iradelerinin gücü ile ilgilidir. En çok tercih edilen şekli vefk ile yapılan tılsımlardır ve bu nedenle medyumlarda kendilerine gelen tılsım taleplerinde genellikle bu uygulamayı tavsiye etmektedirler. Son derece iyi niyetli ve saf amaçlar güden bu uygulamalar sayesinde bugüne kadar birçok insan sevdikleri kişiye kavuşmuş ve hayalini kurdukları mutlulukları yaşama imkanı bulmuştur. Bu nedenle aşk tılsımı yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle bir tereddüt içinde kalmalarına gerek olmadığını savunan uzmanlar bu uygulamayı yaptırmak isteyen kişilere sadece sabırlı olmaları gerektiğini önermektedirler.

Zaman zaman insanların sevdikleri kişiler tarafından ilgi göremediklerine ne kadar üzüldüklerini ve bu durumu değiştirmek için ellerinden geleni yaptıklarını sık sık görmekteyiz. İşte bu tamamen aşkın gücüdür ve insanların aşk uğruna neler yapabileceğini hepimiz bilmekteyiz. Aşk tılsımı ile sevdikleri kişiler ile aralarında güçlü enerjiler ile bağlar oluşturmaya çalışan kişilerin yapmaları gereken tek şey doğru medyum ile çalıştıklarından emin olmak ve ilgili medyumun vereceği bilgilerden kesinlikle dışarı çıkmamaktır. Maalesef birçok sabırsız insan yaptırdıkları aşk tılsımının istedikleri sonucu vermediğini düşünüp çareyi başka yollarda aramaları kendilerine hem para hem de zaman kaybettirmektedir. Bu duruma sıklıkla tanık olan deneyimli medyumların verdikleri bilgilere göre bu tarz uygulamaların ne kadar süre içinde etkisini göstereceğini kimse bilemez ve bu sebeple sabırlı olmak her zaman işin en önemli kısmıdır.

Kendilerine gelen taleplerde birçok medyum ilk önce bu durumdan bahsetmekte ve insanların yeteri kadar beklemeden hemen karamsarlığa kapılmamalarını öğütlemektedirler. Aşk tılsımının en güzel yanlarından biri de etki altında alınması istenen kişilerin ne kadar uzakta olduklarının hiçbir öneminin olmamasıdır. Yani bu uygulama mesafe tanımadan sadece insanların düşüncelerini değiştirip en kısa zamanda kedilerine bu uygulamayı yaptıran kişilere karşı yüksek bir aşk duygusu ile bağlanmalarına vesile olur. Eğer insanların manevi açıdan olumlu sonuç alacaklarına inanıyor ve bunu yapmak için atılması gereken tüm adımları eksiksiz bir şekilde atıyorlarsa mutlaka istenen sonuç ortaya çıkacak ve insanlar sevdikleri kişiler ile mutlu birlikteliklere adım atacaklardır.

Birçok kez denenmiş olan ve insanların istedikleri sonuçlara ulaşmalarına vesile olan bu uygulamada özellikle sıradan büyülerden farklı olarak kullanılan nesnelerin farklılık göstermesi hatta yapılış şekillerinin dahi büyüler ile çok benzememesi birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Medyumların da büyük bir keyif ile yaptıkları bu uygulamada başarı ortalaması çok yüksek olduğu için her zaman gelen talepleri yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Bugün hem ülkemizde hem de dünya genelinde çok sayıda kişinin aşk tılsımı ile amacına ulaşmaya çalışması, bu hizmeti veren medyumlarında daha başarılı şekilde hizmet vermelerine vesile olmuştur.

Bu sayfayı paylaşın...Share on Google+ aşk tılsımı Aşk Tılsımı google0Share on Facebook aşk tılsımı Aşk Tılsımı facebook0Tweet about this on Twitter aşk tılsımı Aşk Tılsımı twitterShare on Tumblr aşk tılsımı Aşk Tılsımı tumblr0Share on VK aşk tılsımı Aşk Tılsımı vkShare on Reddit aşk tılsımı Aşk Tılsımı reddit0Email this to someone aşk tılsımı Aşk Tılsımı email
25 Mart 2014 | büyü çeşitleri | 4
Etiketler:, , , , , , ,

4 YORUM YAPILDI Aşk Tılsımı

 1. Fatma diyor ki:

  Merhaba ben aşk tılsımı hakkında bilgi almak istiyorum hocam bana bilgi verirmisiniz. Medyumlar ile ilgili çok araştırma yaparım ama aşk tılsımını bi siz yapıyormuşsunuz?

  Yorum Detayı
 2. Ümran diyor ki:

  Ben dün medyum bedirhana aşk tılsımı yaptırdım . şimdilik bekliyorum inşallah güzel ve başarılı sonuçlar alacağız . herkese kesinlikle tavsiye ederim medyum bedirhanı . ondan daha iyi ve tecrübelisinin daha tanımadım. eğer içinizde korku filan varsa hiç olmasın gerçekten medyum bedirhan çok iyi ve güvenilir bir medyumdur .

  Yorum Detayı
 3. Desde diyor ki:

  Hocam Merhaba ben sevdiğim kişi için aşk tılsımı yaptırmak istiyorum bunu nasıl yapabiliriz işlem uzun sürer mi ? Sevdiğim kişi bir iki haftaya şehir dışına gidicek gitmeden önce yaptırmak istiyorum.

  Yorum Detayı
 4. Lale diyor ki:

  Ben medyum bedirhana aşk tılsımı yaptırdım işe yarıyor sizede yaptırmanızı tavsiye ederim .

  Yorum Detayı

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

1
×
Merhaba, 7/24 hiç çekinmeden WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Mesaj yazmak için WhatsApp iconuna tıklayınız.
error: Content is protected !!
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyum
Medyum Tavsiye
İstanbul Medyum Tavsiye
Medyumlar